manaslecas.lv kontaktlecas internetaŠobrīd brilles ir ne tikai redzes uzlabotājs, bet arī stila elements. Tāpat kā brilles, cilvēki nēsā arī kontaktlēcas. Lietojot kontaktlēcas Tu vari koriģēt savas redzes nepilnības un turklāt, darīt to tā, lai neviens to nepamana. Manaslecas.lv mājas lapā Tev būs iespēja aplūkot arī kontaktlēcas. Mājas lapā Manaslecas.lv aradīsi kontaktlēcas kā vienai dienai, tā arī pus gadam. Nēsājot kontaktlēcas atceries, ka tās nēsāt atļauts tikai tik ilgi, cik norādīts uz iepakojuma. Tāpat, izvēloties kontaktlēcas, jānoskaidro kādi kopšanas līdzekļi nepieciešami.
Ielūkojoties Manaslecas.lv, nojautīsi, ka šeit nopērkamas gan brilles ikviena gaumei, gan kontaktlēcas kā ikdienai tā arī krāsainās lēcas izklaides pasākumiem, gan acu pilieni vai gēli un citi acīm svarīgi pakalpojumi un piedāvājumi. Neuztraucies par to, kur veikt redzes pārbaudi, jo Manaslecas.lv Tevi aicina veikt pārbaudi tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Šajā adresē atrodas Manaslecas.lv A’telpa. Tur, Tu varēsi atpūsties, kamēr zinošie speciālisti darīs visu iespējamo, lai Tev palīdzētu atrast un izvēlēties pareizās kontaktlēcas. Ja jau esi norunājis konsultāciju un esi iegriezies Manaslecas.lv A’telpā, Tev jāzina, ka A’telpā ir apkopots labākais, ko pasaules optikas nozares ražotāji šobrīd ir izgudrojuši, un daudz kas no tā nav redzēts arī visā Baltijā! Tavas acis tiks apskatītas ar labāko redzes pārbaudes aparatūru. Tāpat, Tu vari pieteikties jau uz iepriekš sagatavotiem iesācēja komplektiem, kas izveidota ar dažādiem piedāvājumiem. Sākot ar vienkāršu konsultāciju līdz pat redzes pārbaudei un īsai pamācībai kontaktlēcu lietošanā. Ja kontaktlēcas lieto neilgi un optometrists Tev ieteicies atgriezties uz atkārtoto vizīti pēc viena mēneša, tad Tev jāizvēlas pakalpojums „Mēneša atkārtotā vizīte”. Savukārt, ja optometrists lūdzis atgriezties pēc sešiem mēnešiem, tad Tev jāizvēlas pakalpojums „Pusgada atkārtotā vizīte”.
Nepieciešamas lasāmbrilles? Manaslecas.lv Tu atradīsi lasāmbrilles tieši sievietēm. Šīs lasāmbrilles ir veidotas ar elegantu un sievišķīgu dizainu. Tās pieejamas ar dažādiem stiprumiem – + 1.0, + 1.5 vai + 2.0. Tāpat, pieejamas arī stilīgas lasāmbrilles ar varavīksnes spīdumu lēcām, kas dod saulesbriļļu efektu. Ar šīm lasāmbrillēm grūtības nesagādās pat lasīšana saulē.
Ja izlem iegādāties brilles internetā jau šodien, saņemt tās varēsi vienas darba dienas laikā. Ja esi iegādājies brilles, Tev nav jāuztraucas par to saņemšaņu, jo Manaslecas.lv par to ir padomājušas. Manaslecas.lv Tev nodrošina četras iespējas kā saņemt savu pasūtījumu. Bez maksas savu pasūtījumu varēsi saņemt optikas salonā “Metropole”. Tāpat, preces saņemt vari arī Latvijas Pasta nodaļās, pasta stacijās kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja apskatot piedāvājumu neesi pārliecināts par savu izvēli, negaidi un sazinies ar Manaslecas.lv konsultantiem, zvanot uz 202 11 202.

LASĪŠANAI PAREDZĒTAS BRILLES – STILS UN GAUME KATRAM T NĒSĀTĀJAM!