manaslecas.lv kontaktlecas internetaLieliska redze, diemžēl, nav īpašība, kas piemīt visiem cilvēkiem. Lai to mainītu, cilvēki izvēlas nēsāt brilles vai kontaktlēcas. Manaslecas.lv ir tiešsaistes veikals, kurā ikviens varēs atrast sev piemērotāskās brilles vai kontaktlēcas ar atbilstošajiem lēcu stiprumiem, rāmīšu krāsām vai kādu cita stila elementu. Manaslecas.lv atradīsi gan kontaktlēcas, kas paredzētas lietošanai tikai vienu dienu, gan tādas, kuras lietot varēsi pat vairākus mēnešus.

Manaslecas.lv pieejamas dažādas kontaktlēcas, Tev jāzina,ka tām visām kopīgs ir viens – tīrīšanas līdzekļi. Lai arī līdzekļi atšķiras, tie tomēr pilda vienu kopīgu lomu. Iegādājoties kontaktlēcas, noteikti ir jāiegādājas arī to kopšanas līdzeklis. Galvenokārt, tīrīšanas šķidrumi veic kontaktlēcu attīrīšanas un dezinfekcijas funkciju. Savukārt, tīrīšanas līdzeklī esošās vielas kā hialuronāta hidroksīds, nodrošina acs mitrināšanu un aizsargā radzeni. Ja esi jau iegādājies kontaktlēcas, taču īsti nezini kuru kopšanas līdzekli nopirkt, sazinies ar Manaslecas.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! Ja Tev jau ir pieteikta konsultācija pie Manaslecas.lv optometrisitiem, tad Tu vari būt drošs, ka A’telpā sastapsi tikai pašu labāko, ko pasaules optikas speciālisti ir izgudrojuši. Tavas acis tiks apskatītas ar labāko redzes pārbaudes aparatūru. Tāpat, Tu vari pieteikties jau uz iepriekš sagatavotiem iesācēja komplektiem, kas izveidoti ar dažādiem piedāvājumiem.

Ja Manaslecas interneta veikalā esi atradis tieši Tev piemērotākās kontaktlēcas vai brilles lasīšani, vari ienākt ciemos Manaslecas.lv A’telpā. Tur vari izvēlētās brilles apskatīt, aptaustīt, piemērīt un visbiedzot arī nopirkt Izvēloties brilles, atceries, ka abām briļļu lēcām būs vienādas dioptrijas jeb vienāds optiskais stiprums. Ja Tavām acīm nepieciešamas dažādas lēcas, tad Manaslecas.lv A’telpā varēsi arī pieteikt optometrista pakalpojumus, lai būtu pilnīgi drošs par briļļu un lēcu pareizību tieši Tev! Ja esi iegādājies brilles, Tev nav jāuztraucas par to saņemšaņu, jo Manaslecas.lv par to ir padomājušas. Ērtākais un draudzīgākais variants kā saņemt savu pasūtījumu ir iegriezties Manaslecas.lv draugu optikas salonā “Metropole”. Bet, ja Tu labāk izvēlētos kādu citu variantu, tad ieskaties mājas lapas sadaļā Piegāde un izvēlies sev izdevīgāko variantu Ja preču vai produktu izvēles brīdī Tev rodas neskaidrības, sazinies ar Manaslecas.lv konsultantiem, zvanot uz 202 11 202.

LASĪŠANAI PAREDZĒTAS BRILLES – KOŠS AKCENTS!