medicīniskā komisija un pismās palīdzības kursiMeklē autoskolu? Noskaidro, kā novērtēt piedāvājumu!

Tanī brīdī, kad būs nepieciešami B kategorijas kursi, ikviens sāk meklēt īsto autoskolu – lai vai tā būtu autoskola Rēzeknē vai arī Rīgā. Kas būtu nozīmīgākie rādītāji, pēc kuriem salīdzināmi Latvijas autoskolu nodrošinātie B kategorijas kursi?

Kas iekļauts apmācībās un apmācību izcenojumā?

B kategorijas kursi nebūt nav vienīgās apmācības, kas nepieciešamas, lai iegūtu konkrētās kategorijas tiesības – jāiziet arī pirmās palīdzības kursi Rīgā autovadītājiem. Tā kā pirmās palīdzības kursi autovadītājiem valstī ir obligāti vajadzīgi, autoskolas tos parasti piedāvā apgūt arī savās telpās. Tomēr – pirmās palīdzības kursi bieži ir par atsevišķu samaksu, tāpēc jau iepriekš jāsaprot, ka pirmās palīdzības kursi veidos izdevumus.

Izvēlies autoskolu, kura ir pa ceļam

Nozīmīgi ir arī apstāklis, ka B kategorijas kursi norisinātos tuvāk dzīvesvietai – ja Tu dzīvo Latgalē, Tev visdrīzāk izdevīgāka ir autoskola Rēzenē vai Ludzā. Arī pierīgas iedzīvotājiem izdevīgāka varbūt autoskola Siguldā vai Ogrē, ne pašā galvaspilsētas centrā. Lai būtu drošs par izdarīto izvēli, ieteicams, lai konkrētā autoskola Siguldā vai jebkurā citā pilsētā būtu lielākas autoskolas ķēdes daļa.

Specifiski kursi ir ne visās skolās

Dažreiz ir jau izieti B kategorijas kursi, taču nepieciešamas citādāku transportlīdzekļu vadītāja apliecību, kā piemēram, traktortehnikas tiesības. Tad ir vajadzīga plašāka profila skola, piemēram, traktortehnikas tiesības iespējams iegūt daudzās reģionālajās autoskolās. Tādēļ, ja pat galvaspilsētā šādus kursus nenodrošinās, autoskola Rēzeknē piedāvās saviem klientiem iespēju saņemt traktortehnikas tiesības.

Ja Tev tuvumā esošā autoskola, piem., autoskola Siguldā piedāvā visu Tev vajadzīgo, uzsāc sarunas par vienošanās parakstīšnau ar to. Pēc tam, kad noslēgts līgums, Tev uzreiz būs pieejami Tevis izvēlētie B kategorijas kursi vai arī varēsi sākt ceļu, lai saņemtu traktortehnikas tiesības. Galvenais, lai autoskola Siguldā, Daugavpilī vai Rīgā dotu iespēju Tev saņemt vajadzīgās zināšanas Tev ērtā vietā! Ja autoskola atrodas Tev piemērotā atrašanās vietā, nodrošina Tev vajadzīgo par labu izcenojumu – droši piesakies apmācībām.

Lai iegūtu konkrētās kategorijas tiesības – jāiziet arī pirmās palīdzības kursi Rīgā vai citur Latvijā.