Ikvienam ir vajadzīga laba atpūta. Par labu variantu var kļūt Baltvilla – viesnīca un labs restorāns ar daudzveidīgām atpūtas iespējām. Viesnīca Baltvilla atrodas pie Baltezera – viena no skaistākajiem un tīrākajiem ezeriem Latvijā. Viesu ērtībām viesnīca nodrošina plašas autostāvvietas pakalpojumus, kā arī plašajā kompleksā ietilpst labs restorāns, SPA un sporta centrs un veselības centrs. Vasaras sezonā iespējams arī peldēties ezerā, baudīt pastaigas, kā arī nodarboties ar nūjošanu. Izklausās lieliski, vai ne? Tad ir īstais brīdis izmēģināt!

SPA CENTRĀ ĪPAŠI RITUĀLI SIEVIETĒM, VĪRIEŠIEM, PĀRIEM

Baltvilla piedāvājumu klāstā ietilpst SPA centrs, kas sniedz augstvērtīgas procedūras – piemēram, SPA sejai un ķermenim, masāžas un izsmalcinātus SPA rituālus sievietēm, vīriešiem un pāriem. SPA centrs ir padomājis par to, lai katrs klients varētu atrast sev atbilstošāko variantu. Šis rehabilitācijas centrs sniegs iespēju atpūsties, atgūt spēkus un sakārtot ķermeni. Veselības centrs Baltezers ir noslēdzis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu, līgums ir arī ar populārākajām apdrošināšanas kompānijām.

 

GARŠĪGAS MALTĪTES IKDIENĀ UN SVĒTKOS  – LABS RESTORĀNS BALTVILLA

Baltvilla sortimentā arī labs restorāns ar plašu terasi gardākiem svētkiem vai laiskai ikdienai. Terase ir iekārtota sakoptā priežu silā, kas uzlādē atkal jauniem darbiem. Restorāns Baltvilla atrodas tikai 15 minūšu braucienā no galvaspilsētas, taču dod iespēju izbaudīt mierīgu atmosfēru, prom no lielpilsētas burzmas. Restorāns Baltvilla ir lieliska izvēle, ja esi gardēdis vai vēlies iepriecināt savu mīļoto cilvēku, draugus vai kolēģus. Tāpat labs restorāns piedāvā nodrošināt ēdināšanu dažādos saviesīgos pasākumos, piemēram, kāzās, koferencēs, dzimšanas dienās vai semināros.

 

Atpūties un relaksējies viens pats vai kopā ar mīļoto vai visu ģimeni. Labs restorāns un daudzas citas labas iespējas gaida Tevi atpūtas kompleksā Baltvilla!

 

LABS RESTORĀNS NETĀLU NO RĪGAS