Katram uzņēmumam ir svarīgi uzturēt telpas tīras un kārtīgas – tā ir vieta, kur Jūsu darbinieki pavada dienas lielāko daļu, kā arī vieta, ko Jūsu klienti un sadarbības partneri redz vēl pirms ir sasnieguši biroja lietvedi.
Vai vēlaties uzzināt, kā Berendsen produkcija un paklāju serviss var Jums palīdzēt? To varat uzzināt šajā saitē http://kuldiga.pilseta24.lv/zina?slug=kapec-mainamo-paklaju-serviss-ir-parocigs-risinajums-telpu-tiribas-nodrosinasanai-bd2656e4b9/1780942 vai turpinot lasīt!

Mopu serviss – ekonomisks un praktisks risinājums

Vai arī Jūs vēlaties, lai Jūsu darba vieta un mājoklis būtu vienmēr tīrs? Jums var palīdzēt Berendsen mopu serviss! Ko tas iekļauj? Jūs izvēlaties sev piemērotāko mopu un Berendsen to piegādā norunātā vietā un laikā, turklāt nomātie mopi regulāri tiks nomainīti pret jauniem un tīriem. Mopu serviss ne vien sniedz lielāku tīrības standartu, bet garantē arī vairākus citus ieguvumus – tiek ierobežota alerģiju rašanās, tiek saglabāts Jūsu grīdu segums, kā arī tiek ietaupīta nauda un citi resursi. Mopu klāstā ir mopi vairākos izmēros un no vairākiem materiāliem – piemēram, ja vēlaties telpās veikt gan sauso, gan mitro grīdu tīrīšanu, Jums noderēs Berendsen mikrošķiedras mops! Veicot mitro tīrīšanu ar šo mopu, nav ūdenim jāpievieno papildu ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi, taču šis mops lieliski tiek galā ar netīrumiem arī bez ūdens. Sīkāku informāciju varat iegūt saitē http://kuldiga.pilseta24.lv/zina?slug=kapec-mainamo-paklaju-serviss-ir-parocigs-risinajums-telpu-tiribas-nodrosinasanai-bd2656e4b9/1780942!

Berendsen kokvilnas un gumijas paklāji grīdām – izvēlieties kvalitāti

Berendsen piedāvā arī kokvilnas un gumijas paklājus, kas Jūsu ofisā veiks vairākus uzdevumus – šie paklāji ir praktisks risinājums tīrības uzturēšanai, kā arī kalpo kā labs vizuālais interjera risinājums. Pie ieejas durvīm labi noder kokvilnas paklāji – tie efektīvi uzsūc lieko mitrumu no apavu zolēm un notīra dažādus netīrumus. Kokvilnas paklāji pasargā grīdas segumu no nodiluma un citiem bojājumiem, ko var sekmēt pārlieku liels mitrums. Savukārt gumijas paklāji lieliski savāc lielo gružus vēl pirms tie ir tikuši pāri Jūsu ofisa slieksnim. Vairāk Jūs varat uzzināt šajā saitē http://kuldiga.pilseta24.lv/zina?slug=kapec-mainamo-paklaju-serviss-ir-parocigs-risinajums-telpu-tiribas-nodrosinasanai-bd2656e4b9/1780942!

Rūpējieties par sava uzņēmuma darba vidi ar Berendsen produktiem – iepazīstieties ar paklāju servisa priekšrocībām saitē http://kuldiga.pilseta24.lv/zina?slug=kapec-mainamo-paklaju-serviss-ir-parocigs-risinajums-telpu-tiribas-nodrosinasanai-bd2656e4b9/1780942 un piesakieties Berendsen pakalpojumiem jau šodien!

Kvalitatīvs paklāju serviss Jūsu darbinieku labsajūtai