Jumts ir viena no svarīgākajām ēkas daļām, jo tas pasargā konstrukciju no sliktiem laika apstākļiem, mitruma un citiem ārējiem faktoriem. No jumta kvalitātes ir atkarīgs gan ēkas kalpošanas ilgums, gan cilvēku komforts. Izvēloties jumtu mājai, ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību ne tikai tā izskatam, bet arī pārliecināties par to, vai attiecīgais segums nodrošina pietiekamu izolāciju un aizkavē kondensātu rašanos.

Monier ir viena no pasaulē lielākajām kompānijām, kas piedāvā visu jumtam nepieciešamo – kvalitatīvu dakstiņu segumu, zemsegumu un pat drošības aprīkojumu. Visi materiāli ir īpaši augstas kvalitātes, nodrošinot jumtu, kas kalpo ilgi, labi izskatās un efektīvi pilda savas funkcijas.

Dakstiņu jumti pasaulē pazīstami jau vairākus tūkstošus gadu un gadsimtu gaitā ir pierādījies, ka tie ir ļoti izturīgi. Monier piedāvā dažādu krāsu, formu un stila māla un betona dakstiņus, ļaujot izvēlēties jumtu, kas lieliski izskatās gan ekskluzīvām un vēsturiskām celtnēm, gan pavisam vienkāršām ēkām.

Dakstiņi starp citiem jumta segumiem izceļas ar to, ka tie ir ļoti ērti uzklājami dažādu izmēru un formu jumtiem, kā arī tiem nav atgriezumu vai citu pārpalikumu, līdz ar to iegādātie materiāli nepaliek pāri. Tāpat dakstiņu jumti ir elpojoši un efektīvi aizkavē kondensātu veidošanos. Vēl viena dakstiņu jumtu priekšrocība ir tā, ka tie nelaiž cauri skaņas, nodrošinot ēkās patīkamu atmosfēru arī stipra pietus un vēja gadījumā.

Tāpat Monier piedāvā arī jumtu zemsegumu, kas ir izgatavots no īpaši izstrādāta elpojoša materiāla. Tas nozīmē, ka ēkas jumts ne tikai labi izskatīsies, bet arī pasargās no aukstuma un mitruma kondensēšanās.

Lai jauna jumta uzklāšanu padarītu ērtu un vienkāršu, Monier piedāvā ne tikai tā segumu, bet arī nepieciešamos aksesuārus jumta uzklāšanai. Turklāt, ja jumta uzlikšanu vēlaties uzticēt speciālistam, Monier palīdzēs atrast uzņēmumus, kas to izdarīs.

Kvalitatīvs jumts ilgam mājas mūžam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *