ūdens apgādes sistēmaŪdens piegādes sistēmas instalācija ļoti sarežģīts pasākums. Tāpēc vērts izvēlēties ekspertus, kas ir zinoši šajā jomā. Ņemot vērā, ka eksperti no Udensjums.lv strādā ūdens autonomās piegādes sistēmas izveidošanā, sniegtie pakalpojumi un iegūtais rezultāts ir kvalitatīvs un ar ļoti ilgu kalpošanas laiku. Tādējādi, ja plāno ierīkot ūdens apgādes sistēmu, jautā pēc padoma Udensjums.lv ekspertiem. Uzņēmuma SIA “Groud Water” kompetencē arīdzan siltumsūkņu uzstādīšana un mini ekskavatora pakalpojumi.

Sfēras lietpratēji no SIA “Ground Water” realizē arī siltumsūkņu montēšanu, ko izvēlas saimnieki, veicot ģeotermiskās apkures uzstādīšanu. Vispirms būs nepieciešama ģeotermālās zondes vertikālās ierīkošanas darbi, kas ir kā pirmais solis siltumsūkņu apkures sistēmas izveidošanai. Caur uzstādīto zondi siltums no apakšzemes enerģijas avota plūdīs uz siltumsūkni, kas tālākajā procesā garantēs apsildes sistēmas norisi. Mini ekskavatora serviss tiek lietoti situācijās, kad vajadzīgi rakšanas, zonu labiekārtošanas darbi. Mini ekskavatoru izmantošanas lielais pluss ir iespēja darboties arī mazās teritorijās, kur lielāka rakšanas tehnika nevar brīvi tik klāt. Tāpat vari izmantot mini ekskavatora pakalpojumi, ja tev vajag izrakt kanalizāciju, tranšeju, jāizved būvgruži vai jānoņem liekais grunts slānis un jāizlīdzina bedres.

SIA “Ground Water” veic arī artēzisko aku urbšanu. Atkarībā no nepieciešamā dziļurbuma dziļuma, kas ir atkarīgs arī no grunts sastāva, profesionāļi to uzstādīs apmēram 10 dienu laikā ierīkos artēzisko aku. Bieži vien ir nepieciešams ierīkot ūdens mīkstināšanas un atdzelžošanas filtri, jo grunts sastāvā atkarībā no dziļurbuma uzstādīšanas vietas var būt palielināts kaļķa un dzelzs daudzums. Artēzisko aku ierīkošana ir pamatiežos, tas ir brīvs no bakterioloģiskā piesārņojuma, gan ir arī kvalitatīvāks un arī tīrāks ūdens. Ūdens autonomās pieveduma sistēmas komplekss dziļurbumos ir ar bagātīgiem ūdens krājumiem, tālab nebūs jāuztraucas par lielāku ūdens patēriņu vai ūdens piegādes traucējumiem.

 Udensjums.lv speciālisti tev ieteiks piemērotāko risinājumu. Apskati ūdens pastāvīgās piegādes sistēmas izveidošanas servisu , kā arī citu pakalpojumu klāstu. Udensjums.lv!

UDENSJUMS.LV – KVALITATĪVI ŪDENS APGĀDES RISINĀJUMI, ĢEOTERMĀLĀS APSILDES IERĪKOŠANA, MINI EKSKAVATORA SERVISS UN CITI