PrinteriJa drukas darbi ir darba ikdiena, tad noderēs kvalitatīvie un ātrie lāzerprinteri, kuri plašā klāstā ir atrodami interneta veikalā 1a.lv. Lāzerprinteris ļaus drukāt ātri kā tekstu, tā arī grafikus, kam it īpaši ir vajadzīga augsta izšķirtspēja. Būs piemērots dažādu izmēru un biezumu lapām.

Mājas lapā 1a.lv printerus atradīsi pie biroja tehnikas. Izvēloties printeri, jāņem vērā parametri kā izšķirtspēja. Piemēram, tekstam pietiks tikai ar 300 punktu collā, bet attēlam vajadzēs divas reizes lielāku izšķirtspēju. Tāpat jāpievērš uzmanība, cik daudz lappuses mēnesī printeris varēs apdrukāt, pirms tas neiziet no ierindas pārslodzes dēļ. Lāzerprinteri, kas cenā ir dārgāki par tintes printeriem, jau sākotnēji ir veidoti tā, lai atjaunojumi būtu jāveic pēc iespējas retāk. Piemēram, CANON I-SENSYS LBP-7100CN par Ls 129. Printeris varēs izdrukāt gan melnbaltus, gan krāsainus dokumentus, tā mēneša slodze – līdz pat 30 000 izdrukām, izšķirtspēja 600 x 600 dpi, viena lapa tiks izdrukāta 18 sekundēs. Printera pieslēguma veidi : USB 2.0 un 10/100 Base-TXEthernet. Printera svars – 16 kilogrami.

CANON I-SENSYS LBP-7100CN

Ja vienā reizē nav iespējams samaksāt pilnu cenu, 1a.lv piedāvā pirkumu noformēt līzingā. To var noformēt jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kā arī citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā vecumā no 18 līdz 70 gadiem ar pastāvīgiem ieņēmumiem. Atkarībā no izvēlētās kompānijas, klientam ir pieejama aizdevuma summa: no 50LVL līdz 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Lāzerprinteris CANON I-SENSYS LBP-7100CN uz 36 mēnešu ilgu līzingu mēnesī izmaksātu Ls 5.94. Interneta veikalā 1a.lv ir iespējams norēķināties arī skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu.

Kad meklētā prece atrasta, spied ‘’ielikt grozā’’ un seko tālākām norādēm. 1a.lv var iepirkties nereģistrējoties, taču izdevīgāk būs reģistrēties. (Šobrīd līdz pat 16. Jūlijam 1a.lv starp reģistrētajiem klientiem izspēlē vērtīgas balvas.) Kad pirkums internetā būs noformēts, 1a.lv uz norādīto e-pastu atsūtīs tā apstiprinājumu. Ja pirkuma brīdī prece būs noliktavā, tad tā tiks piegādāta divu dienu laikā. Papildus informācijai un konsultācijām 1a.lv klientu dienestu var sazvanīt 67428800 vai 29555586.

Kvalitatīvi lāzerprinteri internetā veikalā 1a.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *