sēklas bakker-holland.lv akcijaAtklājiet dārza darbus pavasara sezonā! Plašajā interneta veikala katalogā jūsu vēlmēm liels ziedu, krūmu, garšaugu, augļu sēklu un stādu piedāvājums kopā. Veiciet pasūtījumu jau tagad un izbaudiet ziedoša dārza maģiju jau gaidāmajā sezonā.

Bakker dārzkopības preču izvēlē atradīsiet iekštelpu un dārza sīpolpuķes . Pavasara darba ietvaros sīpolpuķes var vienkārši iestādīt puķu kastēs, ko pēcāk novietot uz terases vai balkona, kā arī varēsiet stādīt tieši iepriekš sagatavotā augsnē dārzā, jo to pilnplaukumā dārzs ziedēs košos krāsu toņos. Kallas, dālijas, Holandes īrisi, dekoratīvais ingvers, narcises un daudzas citas sīpolpuķes atrodamas Bakker-Holland.lv mājaslapā. Lai dārzs saglabātu ziedēšanas burvību visās sezonās, būtu ieteicams apskatīt ikkatras ziedu šķirnes ziedēšanas laiku.

 Bakker-Holland.lv daudzveidīgā klāstā rozes – krūmu, dzīvžogu, lielziedu rozes u.c. -, tās piestāvēs gan mazā pagalmā, gan lielākās saimniecībās. Terases iekārtošanai iegādājieties miniatūrās rozes, kas audzējamas podiņos. Taču lielziedu rozes perfekti izcelsies puķu dobēs.

Jūsu izvēles iespējām dārzkopības preču sarakstā augļu, dārzeņu, garšaugu un puķu sēklas piedāvājums no uzņēmuma Bakker Hillegom. Nodrošinot ekoloģisku vitamīnu kompleksu mājas dārza dobēs vai siltumnīcā, pērciet meža zemeņu sēklas, ko varat audzēt gan kā kā ogu kultūru, gan dekoratīvo augu ar vitamīniem bagātiem augļiem. Turpat jūs varat atrast eksotisko augļu sēklas – ēdamo fizāli, arbūzu, melones sēklas. Puķu, augļu un dārzeņu sēklas – vairāk nekā divsimt dažādu veidu – saimniecībā un dārza darbos būs noderīgi!

Lai dārzā radītu zaļas nokrāsas, ieskatieties koku un krūmu sadaļā. Tie ne vien aizklās garāmgājējiem skatu, bet arīdzan sniegs pagalmam lielisku struktūru un būs noderīgi ēnas radīšanai. Augstcelmu krūmi, mūžzaļie krūmi, skujkoki, augļu koki un vēl citi augļu koku un krūmu stādi dārzkopjiem par prieku!

Bakker ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi garantēs kvalitatīvu stādu, augu un sēklu iegādi. Izraugieties savam dārzam labāko un pasūtiet savlaicīgi, lai jau sezonā varētu baudīt skaista un kopta dārza atmosfēru. Mājaslapā Bakker-Holland.lv varēsiet sameklēt dažādus dārza darbu ieteikumus daudzgadīgu krūmu un stādu stādīšanā un kopšanā, ziemas dārza veidošana u.c. tematiskus padomus. Meklējiet visu dārza darbiem interneta veikalā Bakker-Holland.lv!

KVALITATĪVI KRŪMU, KOKU UN ROŽU STĀDI, KĀ ARĪ SĪPOLPUĶES AR 100% GARANTIJU