telšu īreEsi  ieplānojis rīkot saviesīgu pasākumu un gribi samazināt pasākuma  rīkošanas izmaksas? Tādā reizē tev vajag būt apgādātam ar attiecīgu telti. atminamies, ka kādu laiku iepriekš telšu sortiments bija ļoti ierobežota, teltis bija  neērtas un smagas.

Tagad situācija ir mainījusies, jo, piemēram, vadošais telšu un to aprīkojuma iznomātājs Latvijā SIA ”Akurāts” nodrošina dažāda izmēra un materiāla teltis un nojumes. SIA „Akurāts” ir telšu īres līderis Latvijas teritorijā ,taču veic piegādes arī uz Lietuvu un Igauniju . Uzņēmums  sniedz iespēju iegādāties neskaitāmu izmēru un vizuālā noformējuma teltis – gan lielākas un mazākas,gan  vienkāršas un elegantas. Tātad, katrs var atrast savām vajadzībām atbilstošako variantu. Lai mazinātu tavas rūpes par telts iegādi, Akurāts nodrošina teltis plašā klāstā.

Telts īres izmaksas ir atkarīgas no tā uz kuru vietu Latvijā ir paredzēts nogādāt telti. SIA „Akurāts”, kas savus pakalpojumus nodrošina visā Baltijā, katram klientam vēlamā pakalpojuma cenu aprēķina individuāli, palīdzot izvēlēties piemērotāko aprīkojumu un variantu pēc tavām vajadzībām, interesēm un finansiālajām iespējām.

KVALITATĪVAS NOJUMES + DAŽĀDI IZMĒRI NO AKURATS.LV

“Akurāts” ir tava iespēja izīrēt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Piedāvājumā ir vairāki telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes ir iespēja pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar neatkārtojamu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja vēlies savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad iegādājies telti –ZVAIGZNE. Tā nenoliedzami uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE izcelsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl noteikti ilgi runās.

Izmēru ziņā iespaidīgākā ir telts 20×75 jeb 1500m² lielumā, bet vajadzības gadījumā šo telti var pagarināt vēl par pieciem vai vairāk metriem. Šādas telts izvēli labi papildinās arī attiecīgas sienas izvēle. Tā var būt gan klasiskā siena, gan atsieta vai pat ar logu.

Esi mierīgs – „Akurāts” telšu noma tev un taviem tuvajiem nodrošinās labu un netraucētu nakts mieru. Atrodoties tajā sajutīsieties, kā miera ostā iestūrējuši. Nevienu netraucēs ne odu sīkšana pie ausīm, ne mainīgie laikapstākļi..

NOMĀ PIEEJAMAS NE TIKAI TELTIS –  AKURĀTS.LV IZNOMĀ ARĪ SILDLAMPAS, PAKLĀJUS, GALDUS, KRĒSLUS

“Akurāts” teltis ir piemērotas svētku rīkošanai visos gadalaikos. Nevar nepamanīt, ka  kafejnīcās, krodziņos un restorānos vasaras sezonā āra nojumes uzstāda liels skaits uzņēmumu, tā piesaistot aizvien vairāk pastāvīgo pircēju, jo cilvēki siltā laikā grib vairāk pabūt svaigā gaisā mirkļus vasarā. Tajā pašā laikā neviens negrib samirkt, tāpēc tieši kvalitatīva nojume būs tā, kas pasargās no nepatīkamiem laikapstākļiem.

NOVĒLAM TEV SKAISTUS, PRIEKA PILNUS SVĒTKUS!

KVALITATĪVAS NOJUMES UN TELTIS VAR IZNOMĀT AKURATS.LV