canvaswayKanva – tas ir moderns mākslas darbs, kurā fotogrāfija pārtop skaistā gleznā. Šādas foto gleznas iederēsies dažāda veida interjeros – vai tā būtu mājvieta, kāda iestāde vai kafejnīca. Būtiski, ka bildes uz auduma tiek uzdrukātas ar īpašām krāsām, kas arī garantē teicamu kanvas kvalitāti.

Ja esi iecerējis interjeru papildināt ar skaistu kanvu vai pasniegt to kā dāvanu kādam svētkos, vērts ieskatīties canvasway.com piedāvājumos!
Canvasway piedāvājumā ne tikai jau gatavas kanvas, bet arī izdevība tās pasūtīt individuāli.
Canvasway.com kanvu izgatavošanā izmanto tikai augstākās kvalitātes krāsas un materiālus, tādā veidā nodrošinot augstu kvalitāti. Jāpiebilst arī, ka, iegādājoties kanvu pie canvasway.com, par piegādi nebūs jāuztraucas – par to parūpēsies kompānija.
Apsverot iespēju pasūtīt kanvu, aktuāls jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit jāpiemin, ka tā atkarīga no dažiem faktoriem – kā piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas tipa. Visvienkāršāk konkrētā pasūtījuma cenu var uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com .
Esi iecerējis uzdāvināt kanvu, bet nespēj izvēlēties atbilstošāko? Uzdāvini dāvanu karti! Tā ir iespēja kartes saņēmējam pašam izvēlēties, kura kanvas glezna viņam ir vistīkamākā.
Būtiski, ka kanvas izgatavošana notiek, izmantojot kvalitatīvu audumu, kas ir izturīgs pret mitrumu, nobrāzumiem un UV gaismu.
Lai kanvas kalpotu labi, būtiska ir arī to kopšana – vēlams to darīt, notīrot tās virsmu ar mīkstu drānu. Tāpat jāpiebilst, ka kanva tiek apstrādāta ar laku. Tā aizsargās kanvu no putekļiem un kaitīgā UV starojuma.
Kanvas gleznas top izgatavotas aptuveni 1līdz 2 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Savukārt pasūtījuma piegāde notiek 2 – 5 dienu laikā – atkarībā no piegādes adreses. Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izveides laikam , kanva var kļūt par lielisku dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja pasūtījums tiek veikts burtiski beidzamā brīdī.
Papildini interjeru ar brīnišķīgu mākslas darbu no canvasway.com.

KVALITATĪVAS KANVAS MEKLĒ CANVASWAY.COM