telekominikāciju pakalpojumiLatvijā ir vairāki uzņēmumi, kas piedāvā dažādus telekomunikāciju pakalpojumus. Uzņēmu skaits un pakalpojumu piedāvājums atšķiras ne tikai pilsētu starpā, bet pat vienas pilsētas dažādu rajonu vidū var būt diezgan liela atšķirība. Ir vairāki mazi uzņēmumi, kas piedāvā internetu un televīziju ļoti ierobežotās vietās, piemēram, tikai vienā mikrorajonā vai tikai mājās, kas atrodas uz kādas konkrētas ielas.

Lieli uzņēmumi vienlaicīgi piedāvā vairākus pakalpojumus daudz plašākā teritorijā. Lielo uzņēmumu piedāvātie telekomunikāciju pakalpojumi parasti arī ir krietni kvalitatīvāki par mazo uzņēmumu piedāvātajiem, turklāt lielie uzņēmumi spēj nodrošināt kvalitatīvu klientu apkalpošanu un tehnisko palīdzību.

Viens no lielajiem telekomunikāciju uzņēmumiem ir Lattelecom. Lattelecom saviem klientiem piedāvā ne tikai internetu un televīziju, bet arī stacionārās tālruņa līnijas pakalpojumus. Līdzīgus pakalpojumus piedāvā arī Baltcom, Izzi un citi telekomunikāciju uzņēmumi. Runājot par stacionārā tālruņa līnijām, Lattelecom, neapšaubāmi, var piedāvāt viskvalitatīvākos pakalpojumus, jo ir ar vislielāko pieredzi šajā jomā. Lattelecom atšķirībā no citiem telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem saviem klientiem piedāvā izvēlēties starp interaktīvo televīziju un virszemes televīziju, kā arī piedāvā optisko internetu un DSL internetu. Lattelecom ir unikāls telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs ar savu pakalpojumu Interneta televīzija. Lielākā daļa pārējo operatoru klientiem liek izvēlēties starp kabeļtelevīziju un digitālo televīziju. Vienīgais izņēmums ir Viasat, kas saviem klientiem piedāvā satelīttelevīziju.

Digitālās televīzijas piedāvātie pakalpojumi katram telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējam atšķiras. Lattelecom interaktīvās televīzijas lietotājiem ir iespējams ierakstīt pārraides un izmantot televīzijas arhīvu. Ierakstīt pārraides var arī Viasat klienti, kas izmanto jaunākās paaudzes dekoderus ar ieraksta funkciju.

Arī kanālu klāsts katram televīzijas operatoram ir atšķirīgs, pamatā tiek piedāvāti vieni un tie paši populārākie kanāli, bet specifiskākā kanālu izvēlē ir atšķirības. Katrs telekomunikāciju pakalpojumus sniedzošs uzņēmums piedāvā arī atšķirīgu interneta ātrumu.

Pirms lēmuma pieņemšanas par to, kuru telekomunikāciju uzņēmuma sniegtos pakalpojumus izmantot, jāizvērtē savas vēlmes attiecībā uz piedāvāto kanālu klāstu, interneta ātrumu un stacionārā tālruņa līnijas nepieciešamību.

Kvalitatīvākie telekomunikāciju pakalpojumi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *