mīkstās mēbelesHansapost ir labi zināms preču katalogs un interneta veikals ar daudzveidīgu preču sortimentu visai mājai. Īpaši populāra ir preču kategorija – mēbles. Turpat iespējams nopirkt mīkstās mēbeles, virtuves un dārza mēbeles, kā arī citas lietas, uzreiz, bet maksāt par irkumu var vēlāk. Visas mēbeles tiek piedāvātas no atzītiem ražotājiem un katram pirkumam ir arī garantija. Vajadzības gadījumā arī iespēja atgriezt preci atpakaļ.  


Gadās, ka gan mājās, gan darbā vajag uzglabāt virkni dažādu lietu, tāpēc par neatņemamu pirkumu kļūst plaukti, kumodes un skapji. Neatkarīgi no tā, vajadzīga vieta apģērba vai dokumentu uzglabāšanai, kvalitatīva un plaša plauktu sistēma radīs organizētības sajūtu un paslēps lietas no redzesloka. Hansapost preču sortimentā atrodamas atšķirīga izmēra sekcijas un televizoru plaukti, drēbju skapji, nakts skapīši un kumodes, plaukti un skapju sistēmas dažādās cenu kategorijās.  Mīkstās mēbeles cilvēki visbiežāk internetā pērk šajā lapā – http://www.hansapost.lv/cl/mebeles/mikstas-mebeles/505
Hasapost interneta veikalā iespējams iegādāties mēbeles ne tikai mājas, bet arī biroja vajadzībām. Vienuviet nopērkams viss birojam nepieciešamais, t.sk. galdi, biroja galdi un biroja krēsli, datorkrēsli, plauktu sistēmas u.c.. Tā kā darba krēsli birojā ir viena no svarīgākajām mēbelēm, ir svarīgi atrast ērtu, viegli regulējamu krēslu, kas precīzi balstītu muguru vairāku stundu garumā un neradītu papildus slodzi. Hansapost preču katalogā atrodami auduma, mākslīgās ādas un citu materiālu krēsli dažādās cenu kategorijās ar piegādi visā Latvijā. 
Katrs, kurš ir ieinteresēts interneta veikala Hansapost mēbeļu piedāvājumos, var pierakstīties e-pasta jaunumu vēstulei un līdz ar to saņemt aktuālos mēbeļu un pārējo preču piedāvājumus savā elektroniskajā pastkastītē. Pieteikties jaunumu vēstulei, kā arī aplūkot pilno mēbeļu sortimentu un veikt pasūtījumu iespējams Hansapost interneta veikalā hansapost.lv jebkurā diennakts laikā. 

Kur pirkt mīkstās mēbeles