Izvēlies ātrā kredīta naudas summu un atmaksas termiņu izmantojot kredīta kalkulatoru, lai pieteiktu ātro kredītu ar pāris peles klikšķiem. Ātro kredītu var saņemt tikai reģistrēti lietotāji. Izveido savu lietotāja profilu un piesaki ātro kredītu. Ja Tu jau esi reģistrējies, tad ieej savā lietotāja profilā un piesakies kredītam.

Sev piemērotāko ātro kredītu sniedzēju izvēlies www.zuz.lv mājas lapā, kura piedāvā salīdzināt Latvijas populārākos ātro kredītu sniedzējus. Turpat atradīsi daudz noderīgas informācijas par īstermiņa kredītiem. ZUZ.LV – Tavs bezmaksas padomdevējs ātro kredītu pasaulē.

Kā pieteikties kredītam

Pēc reģistrācijas pieteikt kredītu var vairākos vienkāršos veidos, kā piemēram, zvanot, no sava lietotāja profila vai sūtot SMS. SMS kredīts tā viņu laikam pareizi sauc. Kredītu sauc par SMS kredītu, jo piesaka ar SMS palīdzību un vispār tas ir moderni un mūsdienīgi. Vēl ir variants, ka kredītus piesaka zvanot, bet arī tad būs jāreģistrējas mājas lapā. Vienkāršākais variants, kā pieteikties kredītam ir pieteikt to no sava lietotāja profila, kurā ir pieejams kredīta kalkulators, kurā var izvēlēties kredīta summu un kredīta atmaksas termiņu. Ātrais kredīts dažās minūtēs bez ķīlas un galvojuma. Pirmais kredīts bez maksas, kas uz bankas kontu tiks pārskaitīts pāris minūšu laikā.

Kredītu var atļauties cilvēki ar patstāvīgiem ienākumiem. Vismaz tā cilvēki runā. Un tātad pirms aizņemies izvērtē savas spējas atmaksāt kredītu un aizņemies atbildīgi. Ātrais kredīts internetā ir laba lieta, bet pirms to aizņemties ir jāizvērtē savas spējas un nespējas to atmaksāt un neatmaksāt, jo aizņemties vajag tad, kad vērtēšanas beigās ir izvērtēts, ka to varēs atmaksāt.

Kur paņemt ātro kredītu
Tagged on:             

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *