Valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic” piedāvā plašu apmācību daudzumu, lai Jums būtu viss vajadzīgais gan tad, kad apņemsieties iemācīties kādu svešvalodu, gan tad, kad vajadzēs tikt galā ar nepazīstamu valodu. Iepazīstieties ar Latvijā populārākajiem valodu pakalpojumiem mājaslapā http://www.skrivanek.lv/!
Kur pieejami tulkošanas pakalpojumi?
Pieredzējuši speciālisti, kas strādā tulkošanas uzņēmumos jau vairākus gadus, var iztulkot jebkuras nozares tekstu, piemēram, medicīnas, juridiskus, kā arī pat par dažādām auto detaļām. Valodu centra darbinieki veic gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus, turklāt jebkādos datņu formātos. Tulkojumu birojs piedāvā arī īpašus pakalpojumus, kā piemēram, filmu dublēšanu un tulkošanu čukstus. Vēlaties uzzināt vairāk info? Meklējiet šeit http://www.skrivanek.lv/!

ANGĻU VALODAS KURSI – POPULĀRĀKIE
Angļu valodas kursi ir vieni no biežāk apmeklētajiem svešvalodu kursiem Latvijā. Cilvēki grib iemācīties runāt plūstoši, rakstīt bez gramatikas aplamībām un spēt bez kautrēšanās sarunāties ar ārzemniekiem. Ja neesat pārliecināts par savu angļu valodas prasmju līmeni, ieskatieties http://www.skrivanek.lv/, kur pieejami dažādi kursi un pakalpojumi. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi ir pielāgoti dažādām cilvēku iespējām. Pieejami individuāli, grupu un uzņēmumu kursi, E-mācību programma, kursi “Skype” programmā internetā. Angļu valodas kursi ir izstrādāti atšķirīgām vajadzībām, piemēram, kurss “Teicama darba intervija angļu valodā” un “Angļu valoda darbam ārvalstīs”. Arī bērniem un jauniešiem izveidoti daudzveidīgi angļu valodas kursi, to vidū neaizmirstamas bērnu nometnes.

JAUTRĪBA UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Veids, kā svešvalodas tiek pasniegtas bērnu nometnes laikā, ir atšķirīgs no skolā ierastā. Bērnu valodas zināšanas tiek pilnveidotas ar tematisku aktivitāšu palīdzību konkrētai interešu grupai, piemēram, bērnu nometnes anime, manga un pokemonu cienītājiem vai ģeogrāfijas entuziastiem. “Skrivanek Baltic” rūpējas, lai bērniem būtu iespēja komunicēt ar ārzemju pasniedzējiem, kuru dzimtā valoda ir tā, ko bērns vēlas iemācīties. Tas palīdz labāk saklausīt, precīzāk izrunāt vārdus un teikumus un atraisīties sarunai. Vietnē www.bernunometnes.lv izlasiet, kādas bērnu nometnes ieplānotas tuvākajā laikā!

KONFERENČU TULKOŠANA STARPTAUTISKIEM PASĀKUMIEM
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast konferences dalībnieku teikto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā raiti un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas klausītājiem. Konferenču tulkošana ir jāplāno laicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” nepieciešamības gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehniku (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana nepieciešama internetā, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu vietnē “Skype”.

Ja nepieciešami ar valodu saistīti pakalpojumi, tad ieskatieties http://www.skrivanek.lv/ un reģistrējieties kursiem vai tulkošanas pakalpojumiem!

Kur mācīties svešvalodas?