Dzimšanas dienas, vārda dienas, kāzu gadadienas un citi svētki ir būtiska mūsu dzīves sastāvdaļa. Unvisos svētkos nozīmīgas ir dāvanas. Tomēr nereti dāvanu iegāde nav nemaz tik vienkārša, sevišķi, ja gribas uzdāvināt kaut ko, kas sagādās patīkamas emocijas, nevis putēs plaukta tālākajā nostūrī. Diemžēl šajā laikmetā, kad visa kā ir daudz, ar kaut ko pārsteigt kļūst arvien grūtāk. Tādēļ jāmeklē interesantas dāvanas, kas netiks aizmirstas vēl ilgi pēc to pasniegšanas. Viens no variantiem ir piedzīvojumu dāvana.

Kartings – azartiskai atpūtai

Savukārt, ja vajadzīgas dāvanas vīrietim, par labu variantu var kļūt tādas interesantas dāvanas kā kartings vai šaušana. Kartings ir diezgan populāra izklaide, kas sagādā nebijušas emocijas. Turklāt, kartings dod iespēju oficiāli pārsniegt ātrumu, tādēļ ir daudzu vīriešu sapņu dāvana! Kartings var kļūt par labu dāvanu arī, piemēram, pārim. Tāpat kartings ir daudzu darba kolektīvu vai draugu iecienīta izklaide. Kartings šobrīd pieejams dažādās trasēs, tāpēc katrs var izvēlēties, kurš kartings būs piemērotākais.

Lai atrastu interesantas dāvanas, vari iedvesmu smelties dažādās interneta vietnēs – tur var atrast dažādas dāvanu idejas visām gaumēm. Piemēram, ja aktuāla dāvana sievietei, nekļūdīsies, uzdāvinot kādu skaistuma rituālu. Zinot dāvanas saņēmējas gaumi, var noderēt arī tādas dāvanu idejas kā dažādu kursu vai semināru apmeklējums vai restorāna apmeklējums. Bet varbūt sen gaidīta dāvana var būt lidojums ar gaisa balonu? Pats būtiskākais – lai dāvana iepriecina un pārteidz!

Arī šaušana var būt kā lieliska dāvana kādam. Viens no variantiem ir šaušana ar loku brīvdabas šautuvē pieredzējušu instruktoru vadībā. Šaušana ar loku piemērota dažādām vecuma grupām – ikviens var iejusties Robina Huda lomā! Otra iespēja ir šaušana ar kara ieročiem. Šāda šaušana dos iespēju izbaudīt azartu un pacelt adrenalīna līmeni nebijušos augstumos. Tāpat saistoša var būt arī šaušana pa kustīgiem mērķiem.

Protams, labs risinājums, ja tiek meklētas dāvanas vīrietim, ir ne tikai kartings vai šaušana, bet arī citi piedzīvojumi, piemēram, brauciens ar Lamborghini Gallardo vai krosa motociklu, piedzīvojuma parka apmeklējums vai kāda cita prātā paliekoša aktivitāte. Variantu ir daudz – atliek tikai izvēlēties, kuras dāvanas vīrietim būs atbilstošākās.

Ar ko iepriecināt bērnus?

Kā interesantas dāvanas bērniem kalpos bērnu ballītes , atrakciju parka apmeklējums vai kameršļūkšana kopā ar draugiem! Galvenais, lai bērniem paredzētās dāvanu idejas ir jautras un garantē pozitīvas emocijas.

Neatkarīgi no tā, vajadzīgas dāvanas vīrietim, sievietei vai bērnam, nekļūdīsies, ja piemeklēsi kādu gaviļniekam saistošu aktivitāti. Smelies labākās dāvanu idejas un piepildi sapņus, iepriecinot ar lielisku dāvanu!

Kur atrast oriģinālas dāvanas?