Meklē iespējas aizņemties no 19 gadiem, bet lielākā daļa ātro aizdevumu kompāniju kredītu izsniedz tikai no 20 vai 21 gada vecuma? Nāc pie Open Credit! Pie mums ir pieejams kredīts no 19 gadiem – ikviena pilngadīga persona, kas atbilst kreditēšanas kritērijiem var saņemt aizdevumu. Kredītu no 19 gadiem pie mums var noformēt un saņemt dažu minūšu laikā, tam nav nepieciešama ķīla vai galvojums.

Open Credit kredīts no 19 gadiem ir īstermiņa ātrais aizdevums, ko iespējams noformēt internetā dažu minūšu laikā. Tam nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņas no darba vietas vai bankas par ienākumu regularitāti un apmēru vai kāds cits nodrošinājums, kura noformēšana var prasīt laiku.

Mēs piedāvājam kredītu no 19 gadiem un pat no 18 gadiem, ikvienam Latvijas iedzīvotājam līdz 70 gadiem bez negatīvas kredītvēstures. Lai saņemtu aizdevumu, personai nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Pašlaik Latvijā darbojas vairāk nekā 10 dažādu ātro kredītu kompāniju, bet liela daļa no tām piedāvā aizdevums tikai personām, kas sasniegušas vismaz 20 vai 21 gada vecumu. Open Credit piedāvājums ir atšķirīgs, jo kredīts pieejams jau no 18 gadu vecuma. Daudas kompānijas, kur pieejams kredīts no 19 gadiem, tam piemēro papildus nosacījumus, piemēram, klientiem, kas vēl nav sasnieguši 21 gada vecumu, pieejamais kredīta apmērs ir mazāks.

Mūsu piedāvātais ātrais kredīts no 19 gadiem var būt robežās no 50 līdz 1000 latiem ar atmaksas termiņu līdz pat 12 mēnešiem. Garais atmaksas termiņš ļauj samazināt ikmēneša maksājumus. Protams, iespējams izvēlēties arī ievērojami īsāku atmaksas termiņu, tādejādi samazinot kopējās kredīta no 19 gadiem izmaksas.

Īpaši izdevīgs Open Credit kredīts no 19 gadiem jaunajiem klientiem, jo pirmais kredīts līdz 200 latiem uz laiku līdz 30 dienām pie mums pieejams bez maksas. Tas nozīmē, ka aizdevumam nepiemēro mēneša procentu likmi un jāatmaksā tikpat, cik liels ir kredīta apmērs.

Kredīts no 19 gadiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *