kredīts  vivusNav noslēpums, internetā saņemamo aizdevumu piedāvājums šobrīd ir ļoti liels, un meklējot labāko aizdevēju bieži vien ir vienkārši apjukt.

Viens no uzticamākiem un iecienītākajiem aizdevējiem Latvijā ir Vivus.lv, kas saviem klientiem piedāvā drošus un izdevīgus aizdevumus.

Vivus.lv ātrie kredīti pieejami Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem , kas sasnieguši 20 gadu vecumu. Kredīta piešķiršanā būtiska ir arī kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai. Tāpat pie kredīta izsniegšanas tiek vērtēts arī ienākumu līmenis – tam jābūt atbilstošam piešķirtajai kredīta summai.

Vivus.lv ātrais kredīts būs noderīgs dažādās situācijās – gan tad, kad nepieciešamā naudas summa ir neliela, gan arī tad, kad vajadzīgs lielāks aizdevums. Aizņemoties pie Vivus.lv vari izvēlēties arī sev vēlamo atmaksas termiņu – tas noteikts līdz pat 24 mēnešiem!

Kredīts noformējams vienkārši – viss, kas vajadzīgs – pieeja internetam, mobilais telefons un bankas konts kādā no Latvijā esošām bankām.

Īpašs piedāvājums sagaida Vivus.lv jaunos klientus – pirmās 90 dienas nemaksā neko. Tas nozīmē, ka kredītu varēsi atmaksāt tikai sākot ar 91 dienu! Protams, pastāv iespēja kredītu atmaksāt arī ātrāk. Tādā gadījumā būs jāatmaksā pilna kredīta pamatsumma un procenti tikai par kredīta izmantošanas periodu.

Pieminēšanas vērtas ir arī citas priekšrocības – piemēram, ja aizdevumu nevarēsi atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā, ir iespēja atmaksas termiņu pagarināt uz sev vajadzīgo laiku. Tā ir laba iespēja situācijā, kad radusies neparedzēta situācija.

Ātrie kredīti internetā ir noderīgs risinājums īslaicīgu finansiālu grūtību gadījumos, piemēram, kad nedaudz pietrūkst līdz algas dienai. Tomēr, kā jau minēts, atsevišķos gadījumos tie noderēs arī tad, kad nepieciešiemi naudas līdzekļi lielākiem mērķiem, piemēram, ceļojumam vai remontam.

Kredīti pie Vivus.lv ir ne vien ātri un ērti noformējami, bet arī pieejami. Tiem iespējams pieteikties visu diennakti, jebkurā sev izdevīgā laikā. Jāņem gan vērā, ka kredīta pieteikums tiks izskatīts aizdevēja darba laikā. Te jāpiebilst, ka aizdevēja darba laiks ir ļoti pieejams, turklāt – Vivus.lv strādā arī brīvdienās un svētku dienās!

Ikviens no mums var nonākt situācijā, kad steidzami vajadzīgs lielāks vai mazāks aizdevums. Šādās situācijās noderēs Vivus.lv kredīts. Tomēr būtiski ņemt vērā, ka kredīta noformēšana ir atbildīgs solis, tādēļ, lai nebūtu liekas problēmas nākotnē, būtiski iepazīties ar visiem līguma nosacījumiem un izvērtēt savas iespējas veikt kredīta atmaksu.

KREDĪTS LĪDZ PAT 1500 EUR – VIVUS.LV