SMS CreditNevienam nepatīk lauzīt galvu par to, kur iegūt papildus līdzekļus brīžos, kad tiep atiesi nepieciešami. Iespējas ir vairākas, vai nu tā būtu aizņemšanās no radiem, draugiem un paziņām, bet tik pat labi iespējams vienkārši paņemt kredītu. Ja nepieciešamas ne pārāk lielas summas, tad nemaz nevajag doties pēc kredīta, piem., uz bankām. Tā vietā pastāv daudz vienkāršāks aizņemšanās veids – kredīts internetā.

Saņem kredītu līdz pat 400 latiem

Kredīti internetā kļūs aizvien populārāki, bet viena no pirmajām kredītiestādēm, kas piedāvāja aizņemties internetā, bija SMScredit, kas nu jau kļuvis par vienu no pazīstamākajiem ātrajiem kreditoriem Latvijā. SMScredit izsniedz kredītus līdz pat 400 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Šis kredīts viennozīmīgi noderēs, ja, piem., aizkavējusies alga, bet nauda nepieciešama jau tagad.

SMScredit ātrā kredīta priekšrocības:

  • Pirmais kredīts līdz 200 latiem bez maksas;
  • Aizņemoties atkārtoti saņem kredītu līdz pat 400 latiem;
  • Aizņemies uz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām;
  • Kredīts internetā bez ķīlas un galvojuma;
  • Aizņemties iespējams jebkurā laikā SMScredit mājaslapā;
  • Saņem naudu savā kontā jau 15 minūtēs.

Jaunajiem klientiem kredīts līdz 200 latiem bez maksas

Saviem jaunajiem klientiem SMScredit piedāvā aizņemties ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem, proti, pieejams kredīts bez maksas līdz 200 latiem! Tu aizņemies, bet atmaksas termiņa beigās atdod to pašu summu, ne santīma vairāk. Ja šo pirmo kredītu atmaksā veiksmīgi, tad klientam tiek paaugstināts kredītlimits un otrajā aizņemšanās reizē var saņemt summu līdz 300 latiem, bet ar trešo reizi pieejams kredīts internetā līdz pat 400 latiem.

Ja SMScredit salīdzina ar citiem aizdevējiem, tad viennozīmīgi jāsaka, ka šis ir pieejamākais aizdevējs no visiem. Pirmkārt – aizņemties var Latvijas pastāvīgi iedzīvotāji jau no 20 gadiem, otrkārt – kredīts pieejams arī cilvēkiem bez darba vietas. Būtībā tas arī ir pats galvenais, jo papildus tiek prasīts vien tas, lai personai ir bankas konts un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, kas mūsdienās ir visiem.

Pozitīvi, ka aizņemoties internetā tiek aiztaupīts neērtais process, kas būtu, ja aizņemtos no paziņām. Tikmēr šeit nepieciešams vien reģistrēties SMScredit mājaslapā un pieteikt aizdevumu no sava lietotāja profila – ātri, ērti, jebkurā diennakts laikā!

Ātrais kredīts internetā no SMScredit.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *