Kredīti internetā ir derīgi mirkļiem, kad steidzami nepieciešama papildu nauda, bet ienākumi sagaidāmi tikai pēc laika. Gadījumā, ja ir vajadzīga papildu nauda uz īsu brīdi, var noderēt ātrie kredīti. Taču, kas ir ātrie kredīti un kādas lietas jāzina, pirms nolemjat, ka jāņem kredīts internetā.

Cik maksās aizdevumi internetā?

Kā ikviens kredīts, arī kredīti internetā ir konerciālu aizdevēju piedāvāts maksas pakalpojums. Taču – vairāki aizdevāji piedāvā to, ka kredīts internetā pirmo reizi tiek izsniegts bez papildu maksas par aizdevuma saņemšanu. Taču nākamajā reizē kredīts tik izdevīgs vairs nebūs, jo atkārtotajiem klientiem kredīts internetā būs jau maksas pakalpojums. Tad, ja Jūs gribat, lai kredīts internetā būtu maksimāli lēts – salīdziniet dažādu aizdevēju piedāvājumus. Vairāk uzzini te!

Cik lielā apmērā un uz kādu laika posmu varēsiet aizņemties?

Ātrie kredīti visbiežāk ir jāatmaksā diezgan termiņā – aizņemoties pirmo reizi tiek ļauts ņemt nelielu summu un ātrie kredīti ir jānomaksā salīdzinoši īsā termiņā. Piemēram, Kredits365 piedāvājumā būs ātrais kredīts lielumā līdz četrsimt divdesmit pieciem eiro, bet tas ir jāatgriež ilgākais 30 dienu laikā. Otro reizi ņemtie ātrie kredīti ir pieejami kā sms kredīts, kas nozīmē, ka aizdevums tiks piešķirts pēc pieprasījuma, kas būs veikts ar SMS starpniecību.

SMS kredīts – būs noderīgs patstāvīgajiem kredītņēmējiem

SMS kredīts ir pieejams tad, ja 1 reizi esat jau ņēmis kredītu un pirmais aizdevums internetā tika veiksmīgi atmaksāts. Tad, ja Jūsu dati jau ir aizdevēja datu bāzē un esat piereģistrējuši Jūsu telefona numuru, nākamreiz, ja būs vajadzīgs neliels kredīts, atliks vien aizsūtīt SMS un SMS kredīts tiks Jums piešķirts.

Jūs varat saņemt ilgāku termiņu, ja būs vajadzīga lielāka naudas summa

Lai aizdevums internetā būtu pārdomāti paņemts, pirms tiek pieteikti kādi ātrie kredīti, ir svarīgi saprast, vai varbūt ilgtermiņa aizdevums internetā nav noderīgāks. Kā piemēram, Kredits365 kredīti internetā tiek piedāvāti ne tik vien uz laiku līdz 30 dienām – Kredits365 kredīti internetā paņemami tāpat arī uz termiņu līdz sešiem mēnešiem. Turklāt šāds aizdevums pie kredītņēmēja Kredits365 būs pieejams apjomā līdz 1500 eiro.

Apskatiet Kredits365 piedāvājumu kredītdevēja mājaslapā pats – un tur ir arī redzama informācija par to, kādi tieši soļi jāveic, tā lai Jums tiktu piešķirts aizdevums internetā. Tāpat Kredits365 sniedz atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem un piedāvā iepazīties ar aizdevuma līgumu. Taču galvenais – labi izvērtējiet savas spēju aizdevumu nomaksāt pirms aizdevuma ņemšanas!

Kredīts internetā: kam tieši jāpievērš vērība?