SMScredit pirmais kredīts ir bez procentiem jeb tie būs 0%. SMScredit patiešām ir labs risinājums, lai saņemtu naudu īsā laikā ar pārskaitījumu uz savu bankas kontu. Visātrāk kredītu bez ķīlas varēs saņemt, ja bankas konts ir Swedbankā, SEB bankā, Citadele bankā, Nordea bankā, Latvijas Krājbankā, DNB Nord bankā, Hipotēku bankā, GE Money bankā vai Norvik Bankā. Ja Tavs konts ir kādā no šim bankām, tad naudu savā kontā saņemsi 10 līdz 20 minūtēs. Ja Tavs konts ir citā bankā, pārskaitījums aizņems vairāk laika.

Lietu daudzums un vērtība, ko varam iegādāties  izlietojot savu ātro kredītu, ir atkarīgs no kredīta lieluma un no tā, cik saprātīgi to izlietojam. Īstenībā tas nav tik svarīgi, jo katram pašam ir galva uz pleciem. Pozitīvais ir tas, ka pirmais kredīts no SMScredit ir bez maksas, kas ļauj tērēt šo naudu ar lielu smaidu, jo par aizdevuma izmantošanu nav jāmaksā.

Reģistrācija

Reģistrācija ir pavisam vienkārša, tā aizņems tikai dažas minūtes un reģistrēties nepieciešams tikai vienu reizi, bet aizņemties varēsi, cik vien gribēsi. Tas viss protams, ja nepārkāpsi noteikumus un maksāsi aizdevumu noteiktajā laikā. Arī tad, kad jutīsi, ka nespēsi atmaksāt kredītu noteiktajā laikā, tad viegli par nelielu samaksu būs iespējams pagarināt kredīta atmaksu vēl par 7 dienām, 14 dienām vai 30 dienām. Pagarinājumu iespējams veikt vienu vai vairākas reizes – līdz varēsi atmaksāt visu aizdevumu.

Kredīts bez procentiem
Tagged on:         

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *