kredīts bez galvojumaVia SMS ir ātro aizdevumu kompānija, kas piedāvā iespēju aizņemties ātri un vienkārši, nepiesaistot galvotāju. Tas nozīmē, ka kredīta ņēmējam nav nepieciešams iesaistīt trešo personu savu finanšu jautājumu risināšanā. Tāpat kredīts bez galvojuma ir daudz ērtāk noformējams un to var saņemt īsākā laikā nekā aizdevumu, ko izsniedz pret galvojumu.

Via SMS kredīts bez galvojuma ir ātrais aizdevums, ko iespējams saņemt tikai dažu minūšu laikā. Tā noformēšana ir ērta un vienkārša, turklāt to ir iespējams veikt, pat neizejot no mājām. Viss, kas nepieciešams, ir dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un bankas konts, uz kuru pārskaitīt aizdevumu.

Aizdevumi pie Via SMS ir pieejami ne tikai bez galvojuma, bet arī bez ķīlas. Parasti šo formalitāšu kārtošana aizņem laiku un prasa enerģiju. Ar Via SMS aizņemties ir vieglāk, turklāt jums nevajadzēs iesaistīt trešo personu savu finanšu jautājumu risināšanā vai noformēt ķīlu. Īpašu svarīgi tas var būt gadījumos, kad vienkārši nav ko ieķīlāt.

Via SMS ir pieejami divi aizdevumu veidi:

  • Naudas kredīts;
  • Aizdevums līdz algai.

Naudas kredīts ir aizdevums no 300 līdz 1000 latiem uz laiku no trīs līdz 12 mēnešiem. Šis aizdevums ir lieliski piemērots gadījumiem, kad steidzami nepieciešams aizdevums lielāku mērķu sasniegšanai. Pateicoties iespējai aizdevumu atmaksāt laikā līdz vienam gadam, jūs varēsiet samazināt ikmēneša maksājumu, ja nevarat atļauties kredītsaistību segšanai atvēlēt ļoti lielu ikmēneša maksājumu.

Otrs kredīts bez galvojuma, ko piedāvā Via SMS, ir aizdevums līdz algai. Tā apmērs ir līdz 300 latiem un tas ir jāatmaksā 30 dienu laikā. Šis aizdevums ir paredzēts dažādiem nelieliem ikdienas izdevumiem, kā arī gadījumiem, kad saskaraties ar neparedzētām izmaksām, piemēram, nepieciešams veikt remontu vai jāapmaksā neparedzēts rēķins.

Aizdevums pie Via SMS ir pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Aizdevumu neizsniedz gadījumos, kad personai ir kavēti kredītu maksājumi. Tāpat nav iespējams vienlaicīgi saņemt divus aizdevumus pie Via SMS.

Kredīts bez galvojuma pie Via SMS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *