Kredīts ir naudas summa, kuru kreditors aizdod klientam. Katram kredītam ir savi nosacījumi, savi ierobežojumi, savas priekšrocības un trūkumi.

Vissātrākais kredīta veids ir ātrais kredīts. Kredīta pieteikšana notiek caur internetu, pēc tām klients saņem naudu savā kontā ļoti ātri, parasti pusstundas laikā vai pat ātrāk.

Kredīta ātrums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem. Pirmais faktors ir kredītiestādes piedāvājums, jo katram uzņēmumam ir savi nosacījumi un piedāvājumi klientiem. Dažās kredītiestādes piedāvā saņemt kredītu 15 minūšu laikā vai pat ātrāk, bet pastāv arī citi nosacījumi un ierobežojumi, kuri nav atkarīgi no kredītiestādes.

Otrais faktors, kas ietekme naudas saņemšanas ātrumu, ir atkarīgs tikai no paša klienta. Ja klients sniedz par sevi precīzas un patiesas ziņas, kurus var viegli pārbaudīt, tad pieteikuma izskatīšana notiek ļoti ātri. Ja klients noklusē svarīgas ziņas, sniedz nepatieso informāciju par sevi vai arī sniedz nepilnīgu informāciju, kredītiestādes darbiniekiem nāksies ilgāk apstrādāt informāciju par klientu. Turklāt nepatiesu vai nepilnu ziņu sniegšana ir viens no iemesliem, kāpēc klients var saņemt atteikumu.

Trešais svarīgais faktors ir atkarīgs tikai no bankām, starp kurām notiek transakcija. Ja kredītiestādei un klientam ir konti vienā bankā, naudas pārskaitījums notiek dažu minūšu laikā. Ja bankas atškirās, tad viss ir atkarīgs no konkrētas bankas piedāvājuma. Starp Latvijas lielākām bankām transakcijas darbdienās notiek diezgan ātri, dažu stundu laikā, bet brīvdienās transakcijas notiek ilgāk. Ja klienta konts ir kādā no ārzemju bankām, tad transakcija var aizņemt pat divas vai trīs dienas.

Var secināt, ka kredītu 15 minūšu laikā var saņemt, ja visi faktori sakrīt. Kredītu 15 minūšu laikā piedāvā daudzas kredītiestādes, kuras piedāvā ātros kredītus, bet klientam nepieciešams konts kāda no Latvijas lielākām bankām, kā arī ir ļoti svarīgi sniegt par sevi pilnīgu, patiesu un precīzu informāciju.

Kredīts 15 minūšu laikā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *