Risks dzīvē ir vienmēr un visur, īpaši, ja runa ir par vēl nebijušu lietu uzsākšanu un atbildības uzņemšanos, tas nozīmē, ka šīs ilgtermiņa saistības ir nieks salīdzinājumā ar to, kas Tevi sagaida, ja nolemsi sākt savas gaitas biznesa pasaulē. Izvēles būs tikai Tavā rīcībā, tas pats attiecas uz termiņa un naudas summas izvēli – pilnīga brīvība, kuru vēlētos saņemt ikviens!

Pieteikuma anketa un ne tikai

  1. Kredītsaistību vēsturei jābūt bez pārkāpumiem, kas iekļauj arī kavētus maksājumus un nepatīkamas attiecības ar kreditoriem.
  2. Bankas kontam jābūt derīgam visu sadarbības laiku, lai būtu iespējams darboties ar naudu.
  3. Ikmēneša ienākumu apjomam un regulārai to saņemšanai ir ļoti būtiska nozīme, jo tas ir garants, ka spēsi laicīgi un pilnā apmērā apmaksāt rēķinu, kas Tev tiks sagatavots.

Kāpēc izvēlēties šo variantu

Tu neko nezaudēsi, ja izmantosi kādu daļu no šī kredīta veida, nevis visu to, jo tas nekādā veidā nevarēs ietekmēt procentu likmes, kas tiks piemērotas konkrētajam aizdevumam. Ja reiz tika pieminēti procenti, tad svarīgi atcerēties, ka tie tiek aprēķināti, ņemot vērā tikai to daļu, kuru klients ir izmantojis, tātad visa kopējā summa neko īsti nenozīmē – klients vienkārši varēs to automātiski atmaksāt un neviens no sadarbības partneriem neko nezaudēs, cik fantastiski! Termiņš, iespējams, pat līdz vairākiem gadiem, bet Tev noteikti jāņem vērā arī summas apjomu, lai tas viss saskanētu. To visu un precīzāk, varēsi uzzināt pie sevis izvēlētā aizdevēja. Neaizmirsti arī izlasīt visus līguma nosacījumus un pārējo, kas atrodams aizdevēja mājas lapā. Neaizņemies, ja aizdevējam nav licences, kura nepieciešama, lai vispār varētu piedāvāt šāda veida pakalpojumus!

Turpmāka sadarbība ar aizdevēju

Tu esi visa sadarbības procesa galvenais posms, tālab arī Tavās rokās ir kontrole par to, kā konkrēti veikt aizdevuma atmaksu. Izvēlies vienu no diviem variantiem – ikmēneša minimālās summas segšanu vai vienreizēju maksājumu. Tu vari sajusties kā laika kontrolētājs, jo vari noteikt gan brīdi, kad aplūkot un saņemt šos aizdevumus, gan arī brīvi izvēlēties laiku, kad iegūt citu sev svarīgu informāciju – tas var būt svētkos, brīvdienās vai arī citās situācijās, kad ne draugi, ne bankas nespēj palīdzēt, jo šāds aizdevums katram ir pieejams vienmēr, uzņēmuma darbiniekiem nav tiesību vai spēju kontrolēt debitoru dienas ritmu un izvēles veikšanu, jo viņiem nav tāda konkrēta iemesla vai laika, kas ļautu sākt domāt par aizdevuma saņemšanu. Neaizmirsti, ka šī ir visizdevīgākā sadarbība, kāda Tev pieejama, jo neviens cits nepiedāvās atkārtoti izmantot to pašu saņemto summu, kā tas darbojas? Elementāri – klients atmaksā summu, kas aprēķināta par iztērēto aizdevuma daļu un uzreiz, var no jauna izmantot kontā esošo naudu, turklāt pilnā apmērā, kur gan vēl tas varētu būt iespējams? Lai Tavs jaunais dzīves ceļš būtu veiksmīgs, esi drošs un atbildīgs, nodrošinot sev vislabākās iespējas jau dažu minūšu laikā!

Kredītlīnija biznesa uzsākšanai un drošībai? Tieši tā!