kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturiNereti aizņēmēji nolem ņemt citu aizdevumu, lai nomaksātu jau paņemtu kredītu. Tomēr tas ir visātrākais ceļš uz parādsaistībām. Tāpēc reģistrējoties ātrajam kredītam ir jāizvērtē iespēja atmaksāt, mēneša ienākumi. Ātrais kredīts ir lielisks risinājums, ja līdz algai ir palikusi nedēļa, bet ir jāatrisina ar naudas lietām saistīta problēma vai negaidīta izdevība!

Aizdevums no 50 līdz 1000 latiem internetā – Vivus.lv

Vivus ātrais kredīts piedāvā aizņemties Latvijas Republikas iedzīvotājiem, vecumā no 20 līdz 70 gadiem, ar pozitīvu kredītvēsturi. Vadošā interneta kredītu kompānija Ziemeļeiropā iestājas par kvalitatīvām, atbildīgām un ilgtermiņa attiecībām. Aizņēmēju rīcībā ir naudas summa no Ls 50 līdz 1000, ar atmaksas periodu no 1 līdz 24 mēnešiem. Katram aizņēmējam tiek piešķirts kredītlimits, atbilstoši viņa ienākumiem, kredītvēsturei un iepriekšējo sadarbībai ar Vivus ātro kredītu. Vivus ātrā kredīta kvalitāti apliecina Bureau Veritas Certification un Patērētāju aizsardzības centra izsniegtie sertifikāti.

kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi

Piesakies aizdevumam internetā, apmeklējot Vivus mājas lapu

Reģistrācija Vivus ātrajam kredītam notiek mājas lapā www.vivus.lv. Uz kalkulatora skalas atzīmējot nepieciešamo naudas summu un atmaksas periodu, uzzināsi ikmēneša maksājumu, atmaksas grafiku. Spiest – saņemt aizdevumu. Reģistrācijas anketā būs jāieraksta personas kods, mobilā telefona numurs, e-pasts, un parole savam Vivus online profilam. Lai reģistrētu savu bankas kontu, Vivus bankas kontā būs jāieskaita Ls 0,01.Par piešķirto kredītu Vivus informēs ar sms starpniecību. Aizdevums aizņēmēja kontā tiks ieskaitīts 15 minūšu laikā.

Vivus lietotāja online profils

Aizņēmējs piešķirto kredītu varēs pārskatīt caur Vivus online profilu – līgumu, atmaksas grafiku, iespējamos pagarināšanas variantus. Jaunajiem klientiem Vivus piedāvā uzsākt kredīta ikmēneša maksājums ar ceturto mēnesi. Ikmēneša maksājumu rēķins tiks piesūtīts 5 dienas ātrāk pa pastu vai e-pastā. Norēķināties varēs ar interneta pārskaitījumu vai ar izdrukātu Vivus rēķinu jebkurā bankā, Plus Punkts, Narvesen kioskos un Latvijas Pasta nodaļās. Klientu ērtībai Vivus ātrā kredīta operatori strādā katru dienu no 7 rītā līdz 24 naktī. Šajā laikā tiek reģistrēti un izsniegti arī kredīti, ļaujot atrisināt finansiālas grūtības arī sestdienas pievakarē! Aizņemoties pie Vivus ātrā kredīta, tu aizņemsies – ātri, ērti un izdevīgi!

Kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *