Vēlies uzsākt nelielu biznesu, bet nepietiek zināšanu un līdzekļu, lai to izdarītu? Hipotēku bankas realizētā Starta programma var palīdzēt. Tā piedāvā ne tikai finansiālu atbalstu, bet arī konsultācijas mazā biznesa organizācijā un cita veida apmācības, kas sniedz atbalstu un zināšanas, lai uzsāktu savu biznesu.

Konsultācijas mazā biznesa organizācijā ir daļa no apmācību cikla, kas iekļauta Hipotēku bankas realizētajā Starta programmā. Tās ir 80 stundu garas apmācības par komercdarbības pamatiem un neliela biznesa organizāciju. Konsultācijas mazā biznesa organizācijā, tāpat kā citas Hipotēku bankas piedāvātās apmācības dod iespēju arī nepieredzējušiem, bet uzņēmīgiem cilvēkiem uzsākt un veiksmīgi vadīt savu biznesu.

Hipotēku banka piedāvā konsultācijas mazā biznesa organizācijā un vairākos citos moduļos visiem Starta programmas pretendentiem, bet vienam pretendentam nav iespējams apgūt vairāk par diviem no sekojošiem apmācību moduļiem:

  • Komercdarbības pamati (mazā biznesa organizācija) – 80 stundas;
  • Vadības pamati – 20 stundas;
  • Uzņēmējdarbības tiesiskais regulējums – 20 stundas;
  • Uzņēmuma finanšu vadība – 20 stundas;
  • Saimnieciskās darbības uzskaite un nodokļi – 20 stundas;
  • Mārketinga pamati – 20 stundas.

To, kāda tipa apmācības katram pretendentam ir nepieciešamas, nosaka Hipotēku bankas darbinieki, izmantojot speciālu testu. Ja pretendenta zināšanas ir pietiekamas, konsultācijas mazā biznesa organizācijā vai kādā no citiem apmācību moduļiem nav nepieciešamas.

Konsultācijas mazā biznesa organizācijā vai citos moduļos ir pieejamas visās Hipotēku bankas filiālēs vai norēķinu grupās. Turpat pieejama arī informācija par to laikiem un grupām. Tāpat plašāka informācija par konsultācijām mazā biznesa organizācijā un citos moduļos pieejama, sazinoties ar atbildīgo apmācību koordinatori Aiju Mackaiti pa tālruni 27899473.

Konsultācijas mazā biznesa organizācijā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *