Berendsen logoLietus laikā uzņēmuma telpas vienmēr ir slapjas un netīras, neatkarīgi no tā, cik bieži tās tika uzkoptas un ir nepieciešams efektīvs līdzeklis cīņai ar mitrumu un netīrumiem uzņēmuma telpās? Kokvilnas paklājs no Emblēmu Paklāju Serviss būs lielisks risinājums. Tas efektīvi aizkavē telpu pienēsāšanu ar dažādiem netīrumiem un mitrumu, tāpēc tās ilgāk paliek tīras un ir jāuzkopj ievērojami retāk.

Kokvilnas paklājs, ko piedāvā Emblēmu Paklāju Serviss, ir maināmais paklājs, kas izgatavots no kokvilnas dzijas un kam piemīt vairākas būtiskas īpašības:

  • Tas efektīvi notīra netīrumus no apaviem;
  • Tas spēj uzsūt līdz pat piecām reizēm vairāk mitruma nekā tas sver;
  • Tas palīdz aizsargāt grīdas segumu.

kokvilnas paklājs

Šis paklājs ir ļoti efektīvs līdzeklis cīņā ar mitrumu un netīrumiem, jo ir izgatavots no kokvilnas šķiedrām, kam piemīt lieliska spēja uzsūkt mitrumu, kā arī savākt netīrumus no apaviem. Izmantojot šo paklāju grīda būs jātīra retāk, tas nozīmē, ka grīdas segums kalpos ilgāk, turklāt grīda zem maināmā paklāja būs efektīvi aizsargāta no dažādu ārējo faktoru ietekmes. Kokvilnas paklājus ir ieteicams novietot pie uzņēmuma ieejas durvīm, kā arī citās vietās, kur iespējama dubļu, smilšu un citu netīrumu ienešana uzņēmuma telpās.

Papildus paklāju nomai, Emblēmu Paklāju Serviss piedāvā arī paklāju servisu, kas iekļauj paklāju mazgāšanu, piegādi, nomaiņu un apstrādi ar speciālu šķīdumu tā efektivitātes uzlabošanai. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas par paklāju uzturēšanu vienmēr labā stāvoklī, jo par to parūpēsies zinošie Emblēmu Paklāju Serviss darbinieki.

Izmantojot kokvilnas paklāju servisu jums pašu spējiem nebūs jāveic darbi, kas saistīti ar paklāju uzturēšu un jūsu rīcībā vienmēr būs tīri un labā stāvoklī esoši paklāji. Tas palīdzēs ietaupīt jūsu laiku, enerģiju, kā arī citus resursus. Būtiski, ka paklāju servisa izmantošana palīdz ietaupīt arī uzņēmuma līdzekļus. Proti, Eiropas Tekstila asociācijas veiktajā pētījumā ir noskaidrots, ka uzņēmumiem, kas izmanto paklāju servisa pakalpojumus, ir iespējams ietaupīt līdz pat 14 procentiem no izdevumiem, kas paredzēti saimniecisko izdevumu segšanai.

Kokvilnas paklājs – visefektīvākais paklājs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *