Emblēmu Paklāju Servisa (EPS) piedāvātie kokvilnas paklāji ir efektīvs veids, kā parūpēties par uzņēmuma telpu tīrību arī lietainos laika apstākļos. Tie lieliski aizkavē mitruma un dubļu iznēsāšanu pa uzņēmuma telpām. Latvijā pieejams pilns kokvilnas paklāju serviss, kas nodrošina to atvešanu un uzturēšanu, taupot Jūsu enerģiju un resursus.

Kokvilnas paklāji ir maināmie paklāji, kas uztver netīrumus, aizkavējot to iznēsāšanu pa telpām. Tiem ir īpaši augsta mitruma uzsūkt spēja tāpēc tie ir ļoti noderīgi lietainos laika apstākļos. Pateicoties kokvilnas dabīgajai uzsūkt spējai EPS piedāvātie kokvilnas paklāji var uzsūkt piecas reizes vairāk mitruma nekā tie sver. Tie ļoti efektīvi aizkavē tādu netīrumu kā dubļi, eļļas un ūdens, iznēsāšanu pa telpām, tāpēc tos ieteicam novietot pie uzņēmumu ieejas durvīm un citās vietās, kur iespējama šāda veida netīrumu ienešana telpās, piemēram, pie noliktavas telpām vai ražošanas telpām.

EPS piedāvātie kokvilnas paklāji sver 2,75 kilogramus kvadrātmetrā un ir izgatavoti no dabīgām kokvilnas mikrošķiedrām. Pieejami divu dažādu izmēru kokvilnas paklāji – 85 x 150 centimetri un 115 x 200 centimetri. To augstums ir apmēram 10 milimetri.

Lai kokvilnas paklāji mitrumu uzsūktu efektīvāk, tie jāapstrādā ar speciālu šķīdumu un tiem jābūt nedaudz mitriem. EPS piedāvā ne tikai kokvilnas nomas, bet arī servisa pakalpojumus. Tas nozīmē, ka Jums nebūs jāuztraucas par kokvilnas paklāju aizvešanu līdz uzņēmumam un uzturēšanu, to Jūsu vietā izdarīs speciālisti. Izvēloties pilnu kokvilnas paklāju servisu, EPS darbinieki parūpēsies, lai kokvilnas paklāji Jūsu uzņēmumā vienmēr būtu tīri un labā stāvoklī, ievērojami atvieglojot Jūsu ikdienu. Turklāt kokvilnas paklāju servisa izmantošana ir ne tikai ērta un efektīva, bet arī ekonomiski izdevīga. Eiropas Tekstila servisa asociācijas pētījumā noskaidrots, ka paklāju servisa izmantošana ļauj ietaupīt l4 procentus no līdzekļiem, kas paredzēti saimniecisko izdevumu segšanai.

Kokvilnas paklāju nomai un servisa pakalpojumiem iespējams pieteikties, sazinoties ar EPS reģionālajiem pārstāvjiem. Tāpat informācija par kokvilnas paklājiem pieejama uzņēmuma mājas lapā berendsen.lv.

Kokvilnas paklāji

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *