Klasiska kleita tieši nozīmē nemoderna, bet moderns joprojām var būt klasisks. Klasisks stils varētu būt kāds no šādiem: ar pogām, A-piegriezuma svārki ar īsām piedurknēm; pieguloša kleita ar īsām piedurknēm; visi iepriekšminētie kleitu stili ar ceļa garuma svārkiem. Klasiskas kleitas pogas ir mazas un vienkāršās krāsās vai auduma, kas pieskaņots kleitai. Lielas pogas, rotas, izrotājumi un plecu polsteri nav daļa no klasiskā stila. Ja vien Jums nav ļoti mazi pleci, plecu polsteri nav jāiekļauj. Plecu spilventiņi var palīdzēt mazattīstītiem pleciem, bet kā daļa no modes stila, tie tiek uzskatīti par modernu tendenci.

Kā papildināt savu kleitu

Jostas, lakati, zelta vai sudraba rotaslietas, brošas, pulksteņi, cepures, vējjakas, visi var pietiekami papildināt kleitu, ka vienkāršu kleitu, var tik daudz kā 3 reizes nedēļā.

Mode un stils

Klasiskas kleitas ir ceļā uz modes un stila līderpozīciju. Jaunā kleitu tendence ir veidot tās īsākas, tādēļ ir svarīgi izvēlēties tādu kleitu,  kas perfekti der Jūsu augumam. Jums vajadzētu sekot līdzi jaunākajiem kleitu stiliem un tendencēm. Tomēr, neatkarīgi no tā, kādu kleitas modeli Jūs izvēlaties, kleitai ir jāliek Jums justies īpašai un just komfortu to valkājot. Lai atrastu ideālu kleitu, meklējiet un atrodiet sev tīkamāko kleitu – Latvijas apģērbu interneta veikalos.

Aksesuāri, lai padarītu kleitu ideālu

Jūs varat mēģināt valkāt krelles, mirdzumus, pogas un citus dažādus kleitu aksesuārus. Izvēloties šo kleitu stilu, Jūs varat pārvērst vienkāršu kleitu par kaut ko īpašu.

Klasiskas kleitas
Tagged on:     

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *