Kingston atmiņas kartesKingston ir viens no vadošajiem atmiņas karšu ražotājiem, kura produkti ir atrodami gandrīz katrā mājsaimniecībā. Daudzveidīgās Kingston atmiņas kartes un UBS atmiņas kartes meklē interneta veikalā 1a.lv, kas piedāvā plašu datortehnikas un datoru komponentu piedāvājumu.

Interneta veikala 1a.lv mājas lapā atmiņas kartes meklē preču sadaļā ‘’datortehnika – atmiņas kartes vai UBS atmiņas kartes’’. Filtrā pie ražotājiem atzīmē ‘’Kingston’’. Vari atzīmēt arī vajadzīgo ietilpību: 4 līdz pat 64 GB, kā arī ātrumu: no 4 MB/s līdz 900 MB/s. Vai arī izvēlies atmiņas karti pēc tās cenas: 1a.lv piedāvā Kingston UBS atmiņas sākot no Ls 3 līdz Ls 41. Šobrīd interneta veikals 1a.lv piedāvā 34 procentu atlaidi KINGSTON 4GB MICRO SDHC CLASS 10 +SD ADAPTER, kura cena Ls 3.36. Bet 18 procentu atlaide ir pielāgota KINGSTON 8GB SDHC CARD CLASS 4, tā cena Ls 3.42. Taču visātrāko kvalitāti iegūsi KINGSTON 32GB COMPACT FLASH CARD ULTIMATE 600X, kas noderēs intensīvi strādājošiem fotogrāfiem. Atmiņas kartes cena Ls 40.70 vai līzingā uz 36 mēnešiem Ls 2.08. Atmiņas kartei ir 60 mēnešu garantija.

KINGSTON 32GB COMPACT FLASH CARD ULTIMATE 600X

Kad atmiņas karte ir atrasta, spied – ‘’ielikt grozā’’. Vari turpināt iepirkšanos vai ķerties pie pirkuma noformēšanas. Interneta veikalā 1a.lv var iepirkties nereģistrējoties, taču izdevīgāk būs reģistrēties. Kā apmaksas veidu ir iespējams izvēlēties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu un izmantojot izdevīgo līzingu. Atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas, 1a.lv piedāvā aizdevumu no Ls 50 līdz LS 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Ja pasūtījuma brīdī prece ir noliktavā, tā divu darba dienu laikā tiks piegādāta norādītajā adresē. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv kurjers, bet ārpus Rīgas – DPD kurjers. Ja izvēlēsies sūtījumu saņemt “DPD Paku Bode”, tad par piegādi nebūs jāmaksā, bet pirkumu vajadzēs atmaksāt ar priekšapmaksu. Par piegādes cenām uzzināsi 1a.lv sadaļā ‘’preču piegāde’’. Apskati arī citas 1a.lv piedāvātās preces – atradīsi galda tenisa galdu brīvajam laikam, kā arī savam skolēnam atbilstošu mobilo telefonu!

Kur nopirkt Kingston atmiņas kartes?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *