Svārki ir konusa vai caurules formas apģērbs, kas tiek nēsāts uz vidukļa un nosedz lielāko daļu vai daļu no kājām. Sievietes svārkus parasti nēsā kā daļu no ikdienas apģērba. Tomēr ir arī izņēmumi.

Savā visvienkāršākajā veidā, svārki var būt drapēts apģērba gabals, kas izgatavots no viena materiāla gabala, bet lielākā daļa svārku ir pieguloši viduklī un platāki apakšmalā ar krokojumiem, ielocēm vai iešūtiem auduma paneļiem. Mūsdienās svārki parasti tiek izgatavoti no viegla un vidēji smaga materiāla, parasti audumiem, piemēram, kokvilnas, vilnas, poplīna vai džinsa. Svārki no plāna vai pieguloša auduma bieži tiek valkāti ar oderi, lai svārku materiāls labāk piegulētu un svārki būtu mazāk caurspīdīgi.

Kādi var būt svārku apakšmala

Svārku apakšmala var būt līdz augšstilbiem vai pat līdz zemei, atkarībā no pašreizējām modes tendencēm un valkātāja personīgās gaumes.

Kā sieviešu svārki tiek izmantoti

Svārkus nēsā visu vecumu sievietes un meitenes kā bikšu alternatīvu. Jāpiebilst, ka augstākas statusa sievietes, piemēram, tiesneses, ministres, ārstes un uzņēmumu vadītājas vispār izvairās no publiskas bikšu valkāšanas.

Svārkus var valkāt kā daļu no kostīma, un bieži vien daudzas sievietes tos izvēlas formālās situācijās. Aukstā klimatā, meitenes un sievietes var valkāt bikses, garo apakšveļu vai zeķturus siltumam un, lai parādītu savu sievišķo pusi vai citu iemeslu dēļ, piemēram, modes dēļ izvēlas vilkt arī svārkus.

Kādi ir svārku un kleitu trūkumi?

Kleitu un svārku trūkumi ir tādi, ka tie ir pārāk neērti vai gari, lai veiktu noteiktas fiziskās aktivitātes, piemēram, kāptu pa kāpnēm vai sportotu, un to valkātāja var nejauši atklāt savu apakšveļu, piemēram, vējainā laikā vai pieliecoties.

Kas tieši ir svārki?
Tagged on:     

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *