interneta televīzija datora ekrānāLattelecom interneta televīziju iespējams vērot gan portatīvajā datorā, gan planšetdatorā, gan arī viedtālrunī. Atkarībā no tā, kur iecerēts skatīties televīziju, mainās arī minimālo prasību kritēriji.

Kopumā, lai varētu skatīties Lattelecom interneta televīziju, nav nepieciešamas nekādas speciālas aparatūras kā tas ir , piemēram, televizoram. Interneta televīzija tiek tiešā veidā pārraidīta ar interneta starpniecību, tāpēc vissvarīgākais aspekts ir tā ātrums.

Ja televīziju nolemts vērot, izmantojot datoru, tad interneta minimālajam ātrumam jābūt 1 Mbit/s. Jāņem gan vērā, ka ar šādu interneta ātrumu televīzija tiks pārraidīta tās vissliktākajā kvalitātē. Papildu interneta ātrumam, jāpievērš uzmanība arī lejupielādes ātrumam, kas šajā gadījumā nedrīkst būt mazāks par 2.5 Mbit/s.

Savukārt, ja televīziju ir vēlme vērot savā planšetdatorā vai viedtālrunī, tad planšetdatora gadījumā lejupielādes minimālais ātrums – 364kbit/s, bet viedtālruņa gadījumā – 142 Kbit/s.

Vēl papildu uzmanība jāpievērš arī multimedija atskaņotājam. Lai televīziju varētu pārraidīt datora monitorā, tad nepieciešama Adobe Flash Player v10.1 versija. Attiecībā uz planšetdatoriem multimedija atskaņotājs būs atkarīgs no operētājsistēmas. Ja ierīcei ir Apple OS, tad būs nepieciešams : Apple HTTP live streaming atbalsts (Apple stream player, QuickTime Player), savukārt, ja ir Android OS, tad: RTMP atbalsts (Flash Media Player 10.1).

Šobrīd Lattelecom ļauj izmēģināt interneta televīziju, lai klients būtu pilnībā pārliecināts, ka viņam ir visi nepieciešamie ierīču parametri un funkcijas, lai varētu skatīties savas mīļākās pārraides.

Bezmaksas TV tiešraidi var izmēģināt 3 dienas. Lai pieteiktos izmēģinājuma testam, nepieciešams ieiet mājas lapā lattelecom.tv un ievadīt savu e-pasta adresi attiecīgajā lodziņā. Uz norādīto e-pasta adresi būs iespējams saņemt informāciju par šo televīzijas produktu.

Lattelecom interneta televīzija vērojama tikai Latvijas Republikas robežās. Tās maksa ir sākot no 2.85 Ls mēnesī.

Kas nepieciešams, lai varu skatīties Lattelecom interneta televīziju?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *