Kredīta aizdevums ir noteikta kredīta summa, kuru kredītiestāde vai banka aizdod klientam. Kredīta aizdevuma saņemšanai pastāv noteikti nosacījumi un noteikumi. Katrai kredītiestādei vai bankai noteikumi atsķīras. Kredīta aizdevumiem ir dažādi veidi, kuri atkarīgi no atmaksas termiņā.

Īstermiņa aizdevumi biežāk tiek saukti par ātrajiem kredītiem. Īstermiņa aizdevumi tiek piedāvāti uz īsu laika periodu, tāpēc arī aizdevuma summa nav liela. Parasti atmaksas termiņš ir pāris mēneši, retāk pāris gadi. No otras puses, ātro kredītu noformēšanai nav nepieciešami ķīla vai galvotājs. Kredīta pieteikšanas un noformēšanas process ir atvieglots līdz minimumam, lai klients varētu saņemt aizdevumu tiešām ātri. Parasti ātro kredīta aizdevumu noformēšana notiek internetā vai arī ar īsziņas palīdzību un klients saņem naudu savā kontā vienas stundas vai pat ātrāk.

Īstermiņa aizdevumi (https://www.viasms.lv/lv/blogs/viasms-naudas-aizdevums-vel-atraks-vel-izdevigaks) ir domāti nelieliem pirkumiem vai ārkārtas gadījumiem, kad nelielu naudas summu nepieciešams saņemt ātri un bez lieku dokumentu noformēšanas. Īstermiņa aizdevumiem var pieteikties gan internetā, gan ar īsziņas palīdzību, kas būtiski atvieglo klienta dzīvi.

Īstermiņa aizdevumi tiek piešķirti tikai uz īsu brīdi, bet ja klients nespēj laicīgi atmaksāt visu aizdevuma summu, viņš var pagarināt atmaksas termiņu par noteiktu komisijas maksu. Katrai kredītiestādei komisijas maksas ir atšķirīgas, bet parasti aizdevuma atmaksas termiņu var pagarināt uz 7 dienām, 14 dienām vai uz mēnesi.

ViaSMS ir Latvijas kredītiestāde, kurai ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar citām iestādēm. ViaSMS piedāvā pieteikties naudas aizdevumam ar īsziņas palīdzību, turklāt pirmais aizdevums ir bez procentiem. ViaSMS naudas aizdevumam var pieteikties jebkurš klients, pat ja viņam ir slikta kredītvēsture vai nenokārtotas kredītsaistības citā kredītiestādē. ViaSMS aizdevumus var izmantot citu kredītsaistību atmaksai.

ViaSMS piedāvā naudas aizdevumus bez ķīlas jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 65 gadiem, kuram ir konts jebkurā Latvijas bankā. ViaSMS aizdevumu var pieteikt, nosūtot īsziņu, un nav nepieciešami nekādi dokumenti, kā arī nav vajadzīgs galvotājs vai ķīla. Reģistrācijas maksa ir tikai 0.01 LVL, pēc reģistrācijas un pieteikuma nosūtīšanas klients saņem naudu tiešām ātri.

Kas ir īstermiņa aizdevumi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *