kfijas automati 1a.lvKafijas automātu modeļi tirgū ir ļoti lielā skaitā, turklāt tie nāk arī ļoti plašā cenu diapazonā, tāpēc atrast sev piemērotāko varētu būt diez gan liels izaicinājums. Parasti pastāv dažādi stili, kas jāapsver un funkcijas, no kurām jāizvēlas. Tā kā tieši funkcijas parasti iespaido automāta cenu, Jums būs jāizvēlas gudri un jānosaka kuras no funkcijām Jums ir vissvarīgākās. Un pat, ja Jūs nedzerat kafiju pārāk bieži, ir vērts iegādāties kafijas automātu, kurš varētu pagatavot kafiju viesiem.

Kafijas automātu veidi

 Kafijas automāta veids ir tikai pirmais apsvērums. Pastāv standarta kafijas automāti, vienas vai vairāku krūzīšu vienlaicīgai uzpildei, kā arī speciāli espresso un kapučīno automāti. Katram no tiem ir savas priekšrocības un trūkumi un, izvēloties konkrētu veidu, apsveriet ne vien funkcijas, bet arī, piem., automāta izmēru. Lieli kafijas automātu modeļi, kas parasti atrodas restorānos, aizņemt diez gan daudz vietas un pirms tāda iegādes noteikti jāapdomā, kur to novietosiet.

Kafijas automāta ietilpība

 Jūs meklējat kafijas automātu, lai pagatavotu dažas tases kafijas vai diez gan apjomīgu skaitu kafijas tašu visai ģimenei? Standarta automāti nāk ar atšķirīgu ietilpību, kas ir pietiekama 8, 10 un 12 krūzīšu uzpildei. Populārākie ir tieši 10 un 12 krūzīšu uzpildes kafijas automāti.

 Automāta izvēle vadoties pēc ietilpības būs atkarīga no tā cik bieži Jūs dzerat kafiju un vai ikdienā to gatavojat tikai sev vai vairākām personām. Pārdomājot šo faktoru, Jūs noteikti vēlēsieties iegādāties automātu, kas ir pietiekami ietilpīgs, lai nodrošinātu ar kafiju gan Jūs, gan Jūsu viesus jau ar vienu gatavošanas reizi un Jums nenāktos to lietot atkārtoti.

 Pastāv arī nelieli kafijas automātu modeļi, kas ir piemēroti 4 krūzīšu uzpildei un būs ideāls ceļojumu variants, kā arī tādi modeļi, kas paredzēti pat 28 līdz 40 krūzīšu uzpildei vienā reizē, bet tie jau ir komerciāli varianti, o izmanto restorānos, viesnīcās u.tml.

Kafijas automāti – padomi pircējiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *