Ātrie naudas kredīti ir paredzēti dažādiem mērķiem. Gandrīz visos gadījumos, iemesls, vai iemesli, lai vēlētos naudu, nav noteicošais faktors spējai aizņemties. Bieži iemesli līdzekļu nepieciešamībai ietver, bet neaprobežojas ar, komunālo pakalpojumu rēķiniem, negaidītu vizīti pie ārsta, vai nepieciešamību pēc automašīnas remonta. Tomēr jebkurš mērķis parasti ir pieņemams, piesakoties šāda veida aizdevumam. Tā kā nauda ir jāatmaksā, ir prātīgi pārliecināties par līdzekļu nepieciešamību. Jāpiebilst, ka aizņemoties ātro kredītu, Jums nebūs jāatskaitās, kādiem mērķiem plānojat tērēt naudu.

Lielākoties, nepieciešamā dokumentācija, lai iegūtu šo finansējumu, ir minimāla. Tomēr galvenās bažas no aizdevējas iestādes puses ir saistītas ar atmaksu un kontaktu uzturēšanu ar aizņēmēju. Sakarā ar to, parasti ir paredzēts nodrošināt pierādījumus par ienākumiem. Jāpiebilst, ka ir neskaitāmi aizdevēji, kas šādu informāciju nepieprasa un attiecīgi izsniedz ātro kredītu arī bez darba vietas. Pēdējais, vissvarīgākais process, ir izdevīgi noteikumi un aizdevuma atmaksāšana.

Kas var saņemt ātro kredītu?

Ātro kredītu var saņemt, ja:

  • Jūs esat Latvijas Republikas pastāvīgs iedzīvotājs;
  • Jūs esat vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
  • Jūs esat ar nevainojamu kredītvēsturi.

Ātrie kredīti tiek sniegti īsā laika posmā un tos ir nepieciešams ļoti ātri atmaksāt (līdz 30 dienām). Atmaksāšanas perioda ilgums būs atšķirīgs dažādos uzņēmumos, bet parasti tas tiek noteikts līdz 30 dienām. Atmaksas datums tiek noteikts līgumā, un atmaksas periodu izvēlas pats aizņēmējs. Atmaksas periodu iespējams pagarināt. Atmaksas perioda pagarināšana ir maksas pakalpojums, ko nepieciešams veikt avansā. Atmaksas perioda pagarināšana dod iespēju atlikt pamata summas atmaksu.

Kādiem mērķiem piemērots ātrais kredīts
Tagged on:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *