auto2Auto ir īpaši noderīgs ikviena cilvēka dzīvē, jo automašīna var lieliski noderēt gan sadzīvē, gan darbā. Jau sen plāno iegādāties auto, bet pietrūkt nepieciešamo līdzekļu tā iegādei? Ieskaties auto līzinga piedāvājumu klāstā un izvēlies izdevīgāko risinājumu tieši savām vēlmēm un maksātspējai.

Lielisks risinājums ir iesniegt pieteikumu līzingam – internetā. Lai kuru piedāvājumu izvēlētos – meklē nosacījumus, kas padara aizņemšanos pēc iespējas izdevīgāku, piemērotāko un drošāku.

Procentu likmes nosacījumi – pievērs īpašu vērību tieši procentu likmēm

Svarīgākais faktors ir procentu likme. Jo tā ir zemāka, jo labāk Tavai finansiālajai situācijai.  Pat neliels ietaupījums ir to vērts. Jāapsver arī jebkādas izsniegšanas komisijas kredīta iegūšanai. Svarīgs ir arī tā termiņš – jo garāks tas ir, jo dārgāka būs šī transportlīdzekļa iegāde. Tomēr, ilgāks termiņš nozīmē arī to, ka ikmēneša maksājumi ir mazāki. Izvēlies termiņu, kas piedāvā atbilstošu ikmēneša maksājumu, t.i., kas ir augstākais, ko vari atļauties. Auto var nopirkt līzingā no pāris mēnešiem līdz pat vairākiem gadiem. Katrs klients pats var izvēlēties kredīta atmaksas termiņu vadoties pēc savas maksātspējas un ienākumiem.

Vienmēr pārliecinies, ka esi apdomājis katra ražotāja, dīlera un aizdevēja sniegtās līzinga iespējas un piedāvājumus savai maksātspējai.

Izvēlies auto līzingu, ja Tev ir nevainojama kredītvēsture (nav pārkāptas parādsaistības, nav kavēti kredīta maksājumi), stabils un atbilstoši atmaksāts darbs. Pirms pieņem lēmumu par auto pirkšanu līzingā –  vajadzētu atrast pareizo un piemērotāko finansēšanas iespēju. Tev nepieciešama kredīta piemērotība un atbilstošs apmērs tieši Tavām vajadzībām. Jāuzver, ka aizdevēji labprāt sniedz palīdzību klientiem, lai viņi varētu pirkt auto līzingā, kas viņu vajadzībām ir atbilstošs.

Auto līzinga priekšrocības – lieliska iespēja iegādāties auto par to norēķinoties ilgākā laika posmā. Tev nav uzreiz nepieciešamas lielas naudas summas, lai iegādātos auto. Aizņemies saprātīgi un atbildīgi, izvērtējot savas iespējas norēķināties ar kredīta devēju. Izvērtē savas iespējas veikt ikmēneša maksājumus arī nākotnē.

Kad izvēlēties auto līzingu