interneta kredīts - minikredits.lvSMS kredīts – tā ir Tava izdevība bez ķīlas un galvojuma noformēt vajadzīgos naudas līdzekļus! Kredīts internetā ar SMS bez starpniekiem un gaidīšanas uz formalitāšu kārtošanu. Īstermiņa aizdevējs SMScredit.lv ir pielāgojies klientiem, kam vajadzīgi konkrēti steidzami finanšu līdzekļi

 Kāpēc neizmantot tādu variantu, kas likvidēs neveiklības, interesējoties pēc īstermiņa kredīta paziņām vai tuviniekiem?! Ja Tev ir vismaz 20 gadi un nav bijušas pārkāptas parādsaistības kādā no finanšu iestādēm, piesaki SMS ātro kredītu internetā pie SMScredit.lv dažu minūšu laikā. Interneta kredīti ir ātri un vienkārši!

SMScredit.lv portālā ir iespējams viegli izmantot ātrā kredīta aprēķināšanas instrumentu, kurā norādīt nepieciešamo apjomu un termiņu līdz vienam kalendārajam mēnesim – 30 dienas. Pārredzami var redzēt, kāda apmēra kredīta summa ir jāatgriež līdz konkrētajam termiņam, kurā ir ietverta izdevība arī pagarināt SMS naudas aizdevuma atgriešanas laiku. Ja esi nolēmis noformēt kredītu ar īsziņas starpniecību, vajag pieteikties SMScredit.lv vietnē. Uzreiz pēc reģistrēšanās mājaslapā Tev ērtākā laikā spēsi nosūtīt īsziņu uz telefona numuru 157 un noformēt SMS īstermiņa naudas aizdevumu . Pēc īsziņas nosūtīšanas SMScredit.lv darbinieki pārbaudīs SMS ātrā kredīta pieprasījumu un līdzšinējo kredītsaistību vēsturi. Sekot līdzi kredīta pašreizējam statusam un ikmēneša kredīta atmaksas summu var izveidotajā profilā SMScredit.lv mājaslapā.

SMScredit.lv ir vadošais ātro kredītu aizdevējs Latvijas teritorijā. SMScredit.lv iekļauts 4Finance pārstāvniecībā, kas tiek pārstāvēta vairāk nekā 10desmit valstīs. Par savu galveno mērķi nosaka padarīt ātri un brīvi pieejamus finanšu pakalpojumus internetā un pēc iespējas pilnīgot iedzīvotāju ikdienas kvalitāti, nodrošinot papildu finanses, lai piepildītu savas vajadzības un sapņus. Par opcijām saņemt SMS īstermiņa naudas aizdevumu internetā vari uzzināt portālā SMScredit.lv.

KĀ TIKT GALĀ AR NESEN RADUŠĀM FINANŠU PROBLĒMĀM?