images (1)No sākuma ir jāaizpilda pavisam vienkārša pieteikuma anketa kompānijas mājas lapā, norādot pamata informāciju: vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru un tamlīdzīgi. Kad būsiet izveidojis savu klienta profilu, Jums būs jāapstiprina savs konts – parasti tas notiek ar simboliskas summas – viena centa – pārskaitījumu uz kompānijas rekvizītiem. Šī operācija nepieciešama, lai pārliecinātos par Jūsu datu pareizību un nodrošinātu to, ka kredīta summa tiešām tiks ieskaitīta Jūsu norādītajā bankas kontā.

Pēcāk varat iesniegt savu pieteikumu par vēlamo kredīta summu, norādot gan naudas apjomu, gan atmaksas termiņu. Parasti mājas lapā atrodams arī kredīta kalkulators, kurā uzreiz varat redzēt gan ikmēneša maksājumu, gan kredīta procentus. Aizdevējs izskatīs Jūsu pieteikumu ātri un operatīvi – ja būsiet to nosūtījis darba laikā, tas var aizņemt tikai 15 minūtes. Pozitīvas atbildes gadījumā nauda nekavējoties tiek pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu. Ja atbilde ir negatīva, kreditors Jums var piedāvāt citu naudas summu, kas labāk atbilstu Jūsu kredīta atmaksas spējai. Aizdevējam ir tiesības Jums atteikt pieteikumu.

Kā atmaksāt saņemto kredītu?

Kā veikt kredīta atmaksu? Kredīta atmaksas dienā vai agrāk, ja Jums ir tāda iespēja, Jums ir jāpārskaita uz aizdevēja kontu kredīta summa kopā ar tai piemērotajiem procentiem (neskaitot pirmo kredītu bez procentiem). Tik vienkārši. Vai Jums ir pietiekami daudz naudas savā kontā? Ja Jums nav pietiekami daudz naudas savā kontā, lai atmaksātu kredītu, Jūs varat pagarināt kredīta atmaksas termiņu, ieskaitot pagarinājuma maksu aizdevēja kontā.

Neatmaksāts ātrais kredīts nepaliek nepamanīts. Atmaksājiet ātros kredītus laicīgi un neļaujiet tiem bojāt savu kredītvēsturi. Lai izvairītos no šādām problēmām, laicīgi veiciet kredīta maksājumus un, ja nevarat laicīgi veikt kredīta maksājumu, pagariniet kredīta atmaksas termiņu.

Kā pieteikties ātrajam kredītam?