pricekiller.lvVai jūs ienīstat to, ka izmidzināt savas iemīļotās smaržas no rīta, bet ap pusdienlaiku tās jau ir izgaisušas? Lai arī smaržu lietošana ne visiem ir ikdienas rīta neatņemama sastāvdaļa, tas tomēr ir veids kā sieviete vai vīrietis liek sev justies droši, pārliecinoši un laimīgi.

Izvēlieties parfimēriju, kas kalpos ilgi

 Aromāti uz citrusu bāzes parasti izzūd ātrāk, savukārt muskusa savienojumi smaržo ilgāk, jo šo smaržu eļļa iztvaiko lēnāk. Neatkarīgi no tā, kāda veida aromāts Jums patīk, tas, cik ilgi tas turēsies parasti atkarīgs tieši no smaržu koncentrācijas. Parfimērija, kas satur visvairāk eļļu, parasti ir visdārgākā, bet arī to noturīgums ir ilgāks.

 Laba noturība ir Eau de parfum un Eau de toilette, kas tāpēc arī būs labāk piemērotas ikdienai, savukārt Eau de cologne ir visvājākās. Lai saglabātu savu smaržu potenci, uzglabājiet tās tumšā vietā prom no tiešas saules.

Uzklājiet smaržas tā, lai tās turas ilgāk

 Aromāts labāk saglabāsies uz ādas, kas ir labi mitrināta. Tas tāpēc, ka eļļa uz ādas saglabā smaržu un liek tai izdalīties ilgāk. Vēl viens variants ir smaržu uzklāšana uz pulsējošajiem punktiem, uz kuriem aromāts turēsies ilgāk. Tās ir ķermeņa daļas, kur asinsvadi ir vistuvāk ādas virsmai un Jūs jūtat cirkulāciju, ieskaitot locītavas, kaklu, vietu starp krūtīm un pat aiz ceļgaliem.

 Smaržas parasti turas 4-8 stundas, atkarībā no to kvalitātes, koncentrācijas un eļļām. Bet, piem., slaveno zīmolu aromātus var sajust pat ilgāku laku. Smaržu izdalīšanās ilgumu var paildzināt arī ar pareiziem un piemērotiem kopšanas līdzekļiem. Daudzām smaržu līnijām ir arī dušas želejas un ķermeņa losjoni, kas palīdz saglabāt smaržu aromātu. Piem., ķermeņa kopšanas līnijas no Burberry, Hugo Boss, Calvin Klein, Moschino u.c. Lai arī ir radies priekšstats, ka zīmolu aromāti vienmēr ir pārāk dārgi, tā nebūt nav. Daudzi pazīstami zīmoli pieejami arī par konkurētspējīgām cenām. Piem., interneta veikals PriceKiller.lv, kurā var iegādāties dažādas zīmolu preces un aksesuārus, piedāvā arī 100% oriģinālo zīmolu parfimēriju sievietēm un vīriešiem vidēji cenās no 20 līdz 60 latiem.

Padomi, kā izvēlēties un uzklāt smaržas, lai tās turētos ilgāk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *