Daudziem cilvēkiem visā pasaulē pastiprināta svīšana ir problēma. Viņi apgalvo, ka viņi ir mēģinājuši visu iespējamo, lai apturētu svīšanu, bet nekas, šķiet, nedarbojas. Ikvienam ir īstais ārstēšanas līdzeklis, problēma ir tā, ka neviens īsti nedod šiem līdzekļiem laiku, lai tie iedarbotos. Ja jūs patiešām vēlaties pārtraukt svīšanu, un atgūt savu dzīvi, tad Jums nāksies sastādīt sarakstu ar ārstēšanas metodēm, ko Jūs zināt un izmēģināt tās vienu nedēļu pirms Jūs nolemjat, ka tās nedarbojas.

Svīšanas apturēšana

Tas, ka Jūs uzklājat dezodorantu, nenozīmē, ka jūs pārtrauksiet svīst 5 sekundēs. Šīs lietas prasa kādu laiku, lai iedarbotos. Bet vai Jūs zinājāt, ka ūdens lietošana var palīdzēt Jums samazināt svīšanu. Vai jūs arī zināt, ka, zaudējot svaru, Jūs arī varēsiet samazināt organisma ražoto sviedru daudzumu.

Kur cilvēki svīst visbiežāk

Visbiežāk vietas, kur sviedri rodas, ir rokas, kājas, zem rokām, uz muguras un kakla. Katrā vietā ir cits līdzeklis, kad runa ir par svīšanas apturēšanu. Attiecībā uz rokām, ieteicams uzsmidzināt mazliet pūdera uz plaukstām un maigi berzēt rokas. Nav ieteicams lietot losjonu, jo krēmi parasti satur eļļas un sviedru sajaukšanās ar eļļu tikai padarīs Jūsu rokas slidenākas.

Risinājums pret svīšanu

Labs risinājums pret svīšanu uz rokām, kājām un pat jūtīgākām ķermeņa daļām ir Perspi pretsviedru līdzekļi cīņā pret svīšanu.

Kādēļ izvēlēties līdzekli Perspi-Guard
  1. Garantēta piecu dienu aizsardzība
  2. Līdzeklis ir drošs lietošanā
  3. To iesaka Eiropas mediķi

Šie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc izvēlēties pārbaudītus pretsviedru līdzekļus – Perpsi. Daudzi cilvēki Perspi izvēlas, jo tas neatstāj baltus traipus, līdzeklim nav smaržas – to var lietot kopā ar iemīļoto dezodorantu. Citiem atkal ļoti patīk šis līdzeklis, jo tas ir universāls – piemērots lietošanai padusēm, rokām, pēdām un citām ķermeņa daļām (arī jūtīgākajām).

Kā apturēt svīšanu
Tagged on:     

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *