Jaunākās ziņasPar jaunumiem slavenību dzīvē informē ne tikai dzeltenā prese un tam īpaši sagatavotas interneta vietnes, bet arī dažādi ziņu portāli. Slavenību dzīves un jaunumi tajās interesē daudzus cilvēkus, slavenības nosaka dzīvesveida tendences visā pasaulē.

Jaunākās ziņas par slavenībām bieži vien ir lasītāko ziņu top galā. Pārskatot šobrīd jaunākās slavenību ziņas, var secināt, ka galvenā tēma ir bērni. Visa pasaule priecīgā satraukumā gaidīja karaliskā bērniņa piedzimšanu, un sagaidīja Kembridžas princi Džordžu. Nesen papildinājušās vai tuvākajā laikā gatavojas papildināties arī citas slavenību ģimenes.

Tepat Latvijā ar mazuļa piedzimšanu var apsveikt televīzijas seju Lieni Bērziņu un viņas vīru Kasparu. Viņu ģimenei nu ir pievienojusies meitiņa Līna Grieta, kurai vārdi doti par godu Lienes abām vecmammām. Bērziņu ģimenes jaunākā atvase nākusi pasaulē Bulduru slimnīcā.

Nesen kuplāka kļuvusi arī aktieru pāra Penelope Krusas un Havjera Bardema ģimene. Šim pārim jau ir divus gadus vecs dēls vārdā Leonardo. Nu puikam ir pievienojusies māsiņa, kuras vārds plašākai sabiedrībai netiek izpausts. Zināms vien, ka mazā ir dzimusi 2013.gada 22.jūlijā, Madridē.

Tuvākajā laikā par vecākiem gatavojas kļūt arī dziedātāja Fergie un viņas vīrs, aktieris Džošs Duhamels. Duhamels nesenā intervijā žurnālistiem atklājis, ka ģimeni tuvākajā laikā papildinās dēls, tāpēc topošie vecāki steidz iegādāties zilas krāsa apģērbu.

Plašu informāciju par slavenību sabiedrisko, publisko un privāto dzīvi, dažādiem svarīgiem notikumiem viņu dzīvē un citas jaunākās slavenību ziņas var atrast dažādos interneta portālos. Ērti, ja šāda informācija tiek publicēta vienkopus ar citām jaunākajām ziņām par notikumiem Latvijas un pārējās pasaules politikā, ekonomikā un sabiedrībā. Plašas jaunākās ziņas tiek publicētas ziņu portālā focus.lv.

Jaunākās slavenību ziņas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *