Jaunākās filmas internetāIzmantojot Lattelecom interneta televīzijas piedāvāto Video nomu, iespējams jaunākās filmas noskatīties internetā pavisam legāli. Video nomā iespējams par salīdzinoši nelielu samaksu uz noteiktu laiku iznomāt dažādas filmas.

No jaunākajām, 2012.gadā tapušajām filmām Video nomā šobrīd pieejamas vairākas interesantas un noskatīšanās vērtas filmas. Piemēram, labas atsauksmes (IMDB reitings 7) guvusī fantastikas filma Džons Kārters (John Carter). Filma stāsta par Džonu Kārteru, kurš ir nokļuvis vietā, kura ir nolemta iznīcībai, un apzinās, ka tikai no viņa ir atkarīga planētas un tās iedzīvotāju tālākā nākotne.

Spriedzes filmu cienītājiem patiks Safe House ar Denzelu Vašingtonu un Raienu Reinoldsu galvenajās lomās. Filmas pamatā ir stāsts par jaunu CIP aģentu, kuram ir uzdots izmitināt slēpnī kādu īpaši bīstamu vīru. Taču kad viņu slēpnim uzbrūk, lai glābtos, viņi ir spiesti bēgt kopā. Tāpat šī žanra cienītāji noteikti var izmantot iespēju noskatīties filmu Kontrabanda (Contraband).

Bērni būs sajūsmā, ja dosiet viņiem iespēju noskatīties 2012.gadā tapušo animācijas filmu Justice League: Doom, kura īpaši patiks supervaroņu cienītājiem. Noskatīšanās vērta, neapšaubāmi, ir arī vēl nesen kinoteātros rādītā animācijas filma Lorakss (The Lorax).

Tiem, kas noilgojušies pēc romantikas kaut vai tikai filmās, derēs kāda no šīm 2012.gadā tapušajām filmām:  Big Miracle un The Five-Year Engagement. The Five-Year Engagement ir romantiska mākslas filma ar Džeisonu Seagalu un Emīliju Blantu galvenajās lomās. Tā stāsta par pāri, kas jau piecus gadus ir saderinājušies, bet tā arī joprojām nav apprecējušies.

Pieminēšanas vērtas noteikti ir arī filmas One for the Money un Snow White and the Huntsman. One for the Money ir mākslas filma ar komēdijas un spriedzes elementiem, galvenā varone, kuru tēlo Katrīna Heigla, jau pusgadu ir bez darba, kad nolemj kļūt par atlīdzību mednieci. Izrādās, ka pirmais klients ir kāda sena viņas mīlestība. Savukārt Snow White and the Huntsman ir moderna pasaka par Sniegbaltīti ar Kristenu Stjuarti, Krisu Hemsvortu un Čārlīzi Teronu galvenajās lomās.

Jaunākās filmas internetā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *