telšu īreRīkojot pasākumus nereti ir vajadzīga telšu īre, vai arī viesu ērtībai būs noderīgi gāzes sildītāji terasēm.
Tas nozīmē, ka jāizvēlas tikai atbilstošs aprīkojuma serviss, kas noteikti spēs ieteikt labākos risinājumus.
Ja pasākums tiek rīkots brīvā dabā, telšu īre ir lielisks veids, kā piemeklēt vajadzīgo risinājumu. Piemērotu telšu īre gādās, lai pasākums izdotos pat nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā.
Telšu īre ir iespēja izvēlēties piemērotākās teltis – tās pieejamas dažādos veidos, izmēros. Tās iespējams arī savstarpēji kombinēt un pielāgot konkrētajām vajadzībām. Pēc nepieciešamības teltis var aprīkot ar grīdām un citiem elementiem.

Meklējat interesantu akcentu? Noderēs gaismas galdu noma!

Ja vēlaties Jūsu sarīkojumā nebijušu gaismas elementu veidotu noskaņu, tad Jums būs nodeŗiga gaismas galdu noma. Gaismas galdu noma nodrošinās Jūsu pasākumam modernus, košus gaismas galdus, kas ļoti efektīvi izskatīsies tumšās svinību vietās vai nakts stundās ārā. Lai Jums nebūtu ne par ko lieki jānervozē, tad gaismas galdu noma visbiežāk tas būs pilna servisa pakalpojums – tie tiks arī piegādāti, samontēti un aizvesti pēc pasākuma beigām.

Ja plānojat pasniegt dzērienus, ieteicama bāra letes noma

Pasākumos, kur ir vajadzīgs apmeklētājiem pasniegt īpašus kokteiļus, ieteicama ir elegantas bāra letes noma. Nomas servisu piedāvātā bāra letes noma dod iespēju Jums izvēlēties Jūsu organizētajam pasākumam pielāgotu bāra letes dizainu. Lai bāra stūrīša tēls ir pilnvērtīgs, bāra letes noma var nākt kopā arī ar letei piemērotiem augstajiem krēsliem.

Gāzes sildītāji terasēm

Zinot Latvijas laika apstākļu neprognozējamību, rīkojot āra pasākumus var noderēt arī tāds aprīkojums kā gāzes sildītāji terasēm. Mūsdienīgie gāzes sildītāji terasēm būs noderīgi gan sezonālo kafejnīcu īpašniekiem, gan tiem, kas plāno kāzas.
Plašajā piedāvājumā ir ne tik vien telšu īre, bāra letes, gāzes sildītāji un gaismas galdi – ar visām iespējām varat iepazīties, apmeklējot labāko servisu interneta vietnes.

Jārīko pasākums ārpus telpām? Tad telšu īre būs ļoti noderīga!