civilā aizsardzībaFNSERVISS.LV IR LABĀKAIS EKSPERTS, TAD JA JŪS INTERESĒ CIVILĀ UN VIDES AIZSARDZĪBA

 

Ja Jūs gribat atrast uzņēmumu, kas ir specializējies tādos jautājumos kā civilā aizsardzība, vides aizdardzība, dabas aizsardzība, tādā gadījumā fnserviss.lv ir atbilstošākais profesionālis minētajās sfērās. Uzņēmumam ir izveidots arī e-vides iepirkšanās vietne, kurā gan nopērkams darba apģērbs, kā arī mājaslapā ir padziļināti apskatīta cilvilā aizdardzība, vides aizsardzība un darba aizsardzība un ar tām saistītie jautājumi.

 

JA JĀSAPROT CIVILĀ AIZSARDZĪBA, IZPALĪDZĒS FNSERVISS.LV APMĀCĪBAS

 

Ja civilā aizsardzība ir jāpārzina Jūsu uzņēmumam vai Jūsu strādniekiem, Jums būs iespējams saņemt fnserviss.lv piedāvātos kursus. Pēc tam, kad Civilās aizsardzības kursi būs apgūti, Jūs un Jūsu darbinieki spēs pildīt visas Civilās aizsardzības likumā noteikto. Varēsit būt droši, ka pēc FN-Serviss nodrošināto kursu rūpīgas apguves, Jūsu firmā civilā aizsardzība būs augstākajā līmenī.

 

DARBA AIZSARDZĪBA – JĀIEVĒRO IKVIENAM UZŅĒMUMAM

Nozīmīga daļa jebkurā darba vietā, it sevšķi tādā, kurā notiek visdažādākie augstas bīstamības pasākumi, ir darba aizsardzība. Pareizi veikta darba aizsardzība var padarīt darba vidi, kurā mēs strādājam, drošāku pašam un apkārtējiem cilvēkiem. Fnserviss.lv ir iespējams izvēlēties dažādus produktus, kā rezultātā darba aizsardzība būs izpildīta speciālistu vadībā. Fnserviss.lv piedāvās gan noteikt to, cik augstā līmenī darba aizsardzība šobrīd ir Jūsu uzņēmumā, gan to uzlabot!

 

VIDES AIZSARDZĪBA UN DARBA APĢĒRBS ATRODAMA TIEŠI PIE FNSERVISS.LV

Fnserviss.lv specializējas arī tādā jautājumā kā vides aizsardzība, un tas nozīmē, ka lietojot firmas piedāvātos produktus, Jums būs iespēja strādāt apkārtējai videi draudzīgi. Vides aizsardzība ir nozīmīga visiem cilvēkiem kopā, jo mūslaiku rūpniecība un transportēšanas nozare mēdz piesārņot  apkārtējo vidi ar dažādām ķīmiskām vietām. Fnserviss.lv online mājaslapā būs iespējams nopirkt dažādas lietas, kuras būs noderīgas darba drošībā, piemēram, te būs atrodams dažāds darba apģērbs. Piemērots darba apģērbs spēs gan pasargāt Jūsu uzņēmuma strādniekus no traumām, gan padarīt tos redzamus tumšajā diennakts laikā..

 

FNSERVISS.LV – IT VISS JŪSU UZŅĒMUMA DROŠĪBAI

Mājaslapā fnserviss.lv Jūs uzzināsiet jebko par to, kā var veicināt drošību darba vietās, mājās un publiskās telpās, jo civilā aizsardzība ir jāzina katram. Parūpējieties par savu drošību gan ārpus darba laika, gan darba laikā – ielūkojieties mājaslapā fnserviss.lv!

 

JA JĀSAPROT CIVILĀ AIZSARDZĪBA, IZPALĪDZĒS FNSERVISS.LV APMĀCĪBAS