Strādājot pārtikas aprites uzņēmumā noteikti ir jāzina sanitārais minimums, ko online kursu veidā piedāvā webapmaciba.lv, pieteikties var gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Webapmaciba.lv piedāvā šādu apmācību kursu, ko iespējams iziet sev piemērotā laikā un vietā, kaut mājās! Apmācības pieejamas kā krievu, tā arī latviešu valodā. Kopumā, Web apmācības sastāv no 3 daļām, kas ietver starptestu un noslēdzas ar eksāmenu.
Ja arī Tu vēlies uzsākt apmācības, Tev atliek vien reģistrēties. Taču kā to izdarīt? Reģistrēties iespējams divās grupās – uzņēmuma darbinieku grupā un privātpersonu grupā. Lai reģistrētos uzņēmuma darbinieku grupā, vispirms jāizvēlas opcija “Reģistrējies par lietotāju” un tad jāizvēlas “Reģistrē firmas kontu”. Kad tas izdarīts, jāatgriežas sākumlapā un jāizvēlas poga “Pasūti apmācību” un jāievada apmācāmo dati.Svarīgi atcerēties, ka tad, ja apmācība nepieciešama krievu valodā, pasūtot apmācību jāizvēlas apmācību kursa nosaukums krievu valodā. Pēc tam, jāapmaksā pārtikas higiēnas pamācību maksa, ko ērti izdarīt gan izmantojot internetbankas saiti, gan izmantojot rēķinu, kas tiek nosūtīts e – pastā. Pēc apmaksas e – pastā tiks nosūtītas apmācāmo dalībai paredzētās paroles. Gadījumā, ja apmaksa tikai veikta ar rēķinu, paroles tiks nosūtītas trīs darba dienu laikā. Apmācību laikā tiks aplūkotas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie ES un Latvijas Republikas normatīvie akti un pārtikas drošības un paškontroles sistēmas principi, sanitārais minimums un citas tēmas.

Ja izvēloties webapmaciba.lv pieejamos kursus Tev, kā kompānijas pārstāvim rodas šaubas, ka uz web lapām balstītā higiēnas apmācība Tava uzņēmuma darbiniekiem neatbildīs prasībām, izkliedē savas šaubas Webapmaciba.lv piedāvā naudas atgriešanas izdevību. Viss, kas Tev jādara, jāpasūta apmācība un jāsamaksā par to sev ērtākajā veidā. Jāiziet apācības, bet, ja konstatēsiet, ka higiēnas apmācības nebija piemērotas, ne vēlāk kā desmit dienu laikā jānosūta vēstule uz info@webapmaciba.lv. Vēstulē jānorāda sekojoša informācija: firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā Vārdu un Uzvārdu, apmācību vides lietotāja vārdu, kas tiek dēvēts arī par “user”, un visbeidzot, skaidrojumu, kāpēc Tava uzņēmuma darbiniekiem nav piemērota uz web lapām balstītā pārtikas higiēnas apmācība. Nosūtot šādu vēstuli, webapmaciba.lv 30 dienu laikā atgriezīs naudu un Tavas firmas kontu. Gadījumā, ja web lapu apmācība neatbilda prasībām un iecerēm, webapmaciba.lv garantē, ka tiem uzņēmumiem, kas pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības, 30 dienu laikā tiks atgriesta maksa par apmācībām.

Webapmaciba.lv (https://webapmaciba.lv/) ir lielisks veids kā parocīgi un izdevīgi iegūt nepieciešamās zināšanas par higiēnu un saņemt apliecību kā zināšanu apstiprinājumu. Situācijā, ja Tev radušies jautājumi par kursiem vai to norisi, {izmanto iespēju un sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau ieguvuši svarīgās prasmes, lai darbotos pārtikas aprites uzņēmumos!|sazinies ar webapmaciba.lv un pievienojies tiem, kas jau veiksmīgi

JA ARĪ TU DARBOJIES PĀRTIKAS APRITES UZŅĒMUMĀ, IZVĒLIES ĀTRĀKO UN ĒRTĀKO VEIDU KĀ SAŅEMT APLIECĪBU PAR APMĀCĪBĀM – WEBAPMACIBA.LV!