izzi interneta pieslegumsĻoti svarīgs interneta kvalitātes rādītājs ir interneta ātrums. Šobrīd Latvijā visātrākais internets ir Lattelecom optiskais internets. Tomēr ir vēl kāds interneta pieslēgums, kas ātruma ziņā tuvojas optiskajam internetam.

Ātrais internets, par ko šobrīd runāju, ir IZZI kabeļinternets. Diemžēl šis pieslēguma veids ir pieejams tikai daļā Rīgas un dažās citās lielākajās Latvijas pilsētās. To, vai konkrētajā vietā ir pieejams šis internets, var noskaidrot mājaslapā izzi.lv, ievadot interesējošo adresi. IZZI kabeļinternetu pieslēdz, izmantojot divas tehnoloģijas. Ja internetu nodrošina caur kabeļtelevīzijas tīklu, ir nepieciešams modems. Savukārt, ja lieto Ethernet tehnoloģiju, modemu nevajag. Piezvanot uz IZZI zvanu centru, ir iespējams noskaidrot iespējamo pieslēgšanas tehnoloģiju konkrētajā adresē.

Bet, ko tad, ja minētais IZZI interneta pieslēgums Jums nav pieejams? Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs IZZI piedāvā arī mobilo internetu, kas ir pieejams apmēram 98 % Latvijas teritorijas. Tā kā šis IZZI interneta pieslēgums tiek nodrošināts ar modema palīdzību, to var lietot it visur – pie ezera, zaļā pļavā un pat mežā. Jums tikai jāpaņem līdzi dators un modems, un pat visnomaļākajā vietā nejutīsities atrauts no civilizācijas. Varēsiet uzzināt jaunākās ziņas, klausīties mūziku, skatīties filmas, vārdu sakot, izbaudīt visas priekšrocības, ko nodrošina internets.

Abi IZZI interneta pieslēguma veidi atšķiras arī ar pakalpojuma apmaksas veidu. Ja Jūs lieto kabeļinternetu, ir jāmaksā par izvēlēto interneta pieslēguma ātrumu. Ir iespēja pasūtīt no 25 Mbit/s līdz 100 Mbit/s ātru IZZI interneta pieslēgumu (atkarībā no pasūtītā ātruma, tā cena ir no Ls 12, 60 līdz Ls 18, 65 mēnesī). Savukārt, ja lieto mobilo internetu, jāmaksā par patērēto datu apjomu. Ir iespēja izvēlēties vienu no četriem tarifu plāniem (500 MB par Ls 6, 81 mēnesī, 2 GB par Ls 12, 60 mēnesī, 5 GB par Ls 17, 39 mēnesī vai 20 GB par Ls 22, 18 mēnesī). Ar IZZI interneta pieslēgumu izvēle ir Jūsu rokās!

IZZI interneta pieslēgums

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *