mājas lapas izstrādeLai realizētu firmas mārketinga mērķus, iepriekš noder korporatīvās identitātes izstrāde vai pilnīgošana. To iespējams īstenot gan ar uzņēmuma grafiskās identitātes – logo – radīšanu, arīdzan mājaslapas izveidošanu. Arvien populārāki kļūst dažādi mobilo lietotņu risinājumi uzņēmuma reklāmas un PR mērķu realizēšanai.
LOGOTIPS – GRAFISKS UZŅĒMUMA TĒLS
Nojausmu par firmas tēlu un korporatīvo identitāti var radīt ar labas kvalitātes mājaslapas izveidošanu.
Labu un uzņēmumam saskanīgu logotipu radīs dizaina vai e-vides risinājumu uzņēmumi prasmīgu dizaineru pavadībā.
daudzējādām dizainera radītajām logo ideju skiču versijām varēs atlasīt uzņēmumam piemērotāko. Tālāk pēc konkrētā varianta izvēlēšanās sāksies darbs pie korporatīvās identitātes izveidošanas.
MĀJASLAPA KĀ FIRMAS IMIDŽA SIMBOLS
attiecību veidošanai lieliski strādā kvalitatīvas mājaslapas īstenošana.
Uzņēmuma interneta vietne apvieno ne tikai izzinošo kanālu, bet arī pietiekami labi funkcionēs kā reklāma globālajā tīmeklī. Lai mājaslapa tās apmeklētājiem un firmas mērķauditorijai ir patīkamāka un saturīgāka, tajā var ievietot firmas fotogalerijas, aptaujas, uzņēmuma darbinieku aprakstus, kā arī informatīvu materiālu par sniegto servisu u.c.
Uzņēmuma mājaslapa ir noderīgs rīks tā pastāvīgo un potenciālo klientu informēšanā, ienākumu palielināšanā, kā arī reputācijas un tēla radīšanā.
Pirms konkrēta līguma parakstīšanas ar kādu no e-vides risinājumu firmām, viņi izveidos mājaslapas specifikāciju konkrēti uzņēmuma vajadzībām. Tajā ietilpst lapas dizains, nepieciešamā funkcionalitāte, izstrādes un uzturēšanas ilgums.
Pirms nodot uzņēmuma mājaslapu jūsu rīcībā lapas izstrādātāji veiks tās funkcionalitātes pārbaudi testa režīmā. Izkontrolēs grafiskā noformējuma nianses, grupu darbības un vajadzības gadījumā izlabos tehniskās nepilnības.
Uzņēmuma interneta vietnei var radīt arī tās mobilo versiju, ko varēs izmantot ar mobilajiem telefoniem. Tomēr uzņēmums varbūtēji vairāk iegūs, ja radīs arī mobilo aplikāciju. Tā ne tikai veicinās mūsdienīga uzņēmuma priekšstatu, bet arī būs potenciāls reklāmas un sabiedrisko attiecību rīks.
ESI MŪSDIENĪGS UZŅĒMUMS AR MOBILO LIETOTNI
Datu katalogs, pakalpojumu apmaksas sistēmas, rezervācijas lietotnes, informācijas sinhronizēšana u.tml. – tik daudzpusīgi varianti konkrēti firmas vajadzībām.
Ar firmas mobilo lietotņu palīdzību var virzīt uzņēmuma klientu attiecības, attīstot, piemēram, sadzīvē vajadzīgu lietotnes finanšu plānošanai, uzturvielu apraksti, izzinošs saturs u.c.. Atkarībā no iestādes iecerēm var īstenot mobilās aplikācijas atpūtai vai uzņēmējdarbībai. Eksperti rekomendēs labākos tehniskos un mākslinieciskās izpildes skices vairākiem mobilo aplikāciju formātiem un mobilo iekārtu operētājsistēmām (iPad, iOS, Android).
Dažādām mobilo ierīču programmatūrām ir savas tehniskās vajadzības, tādēļ katrai ir jāīsteno savs mobilās lietotnes tehniskais izpildījums.

Izstrāde jaunām mājas lapām

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *