Brīžos, kad ātri vajadzīga nauda, par lielisku atbildi var kļūt ātrie kredīti, ko ērti noformēt internetā. Ātrie kredīti īpaši noder īstermiņa finansiālu grūtību gadījumā, kad nedaudz pietrūkst līdz algai. Šobrīd, kad kredītu piedāvājums ir plašs, būtiski izvēlēties tādu aizdevēju, pie kura pieejams labs aizdevums. Viens no novērtētākajiem aizdevējiem ir Kredits365. Kredits365 piedāvājumā ērti piesakāms ātrais kredīts – labs aizdevums . Uzzini vairāk šeit!

Kredits365 – kredīti internetā, kas noderēs dažādās situācijās. Kredīts pie šī aizdevēja pirmajā kredīta noformēšanas reizē pieejams līdz 300 EUR apmērā, aizņemoties otro un nākamās reizes, kredīts tiek piešķirts līdz 400 EUR apmērā. Šie kredīti internetā pieejami uz 30 dienām, kas ir pietiekams laiks, lai kredīts tiktu atmaksāts. Ja ātrais kredīts nevar tikt atmaksāts noteiktajā laikā, var veikt termiņa pagarināšanu. Jāatceras, ka tas ir maksas pakalpojums.

KĀ NOFORMĒT AIZDEVUMU

Ātrais aizdevums pie Kredits365 vienkārši noformējams ikvienā diennakts laikā. Lai to izdarītu, vispirms jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā un jānorāda vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš. Jāatceras, ka pieteikums tiks izskatīts un ātrais aizdevums izmaksāts kredītdevēja darba laika ietvaros, kas ir darba dienās no 8:30 līdz 20:00 un brīvdienās no 11:00 līdz 16:00. Ja pieteikums tiek iesniegts darba laikā, tas tiks izskatīts ātri un pozitīvas atbildes gadījumā ātrais aizdevums Tavā bankas kontā tiek ieskaitīts 15 minūšu laikā. Ja aizdevumam pieteiksies ārpus aizdevēja darba laika, pieteikums tiks izskatīts un ātrais kredīts piešķirts kredītdevēja darba laika pirmajās minūtēs.

SAŅEM NAUDU VĒL ĒRTĀK – NOFORMĒ SMS KREDĪTU

Reģistrētiem lietotājiem, kuri jau ir izmantojuši pakalpojumu – kredīti internetā, tiek piedāvāts vēl viens Kredits365 pakalpojums – SMS kredīts. SMS kredīts piesakāms, nosūtot vienu īsziņu. Sevišķi noderīgs SMS kredīts ir brīvdienu vai, piemēram, ceļojuma laikā.

Kredits365 ir labs aizdevums -vienkārša ir ne tikai kredīta noformēšana, bet arī tā atdošana. Ātrie kredīti ir aizdevumi ar fiksētām summām un tos var atmaksāt norādītajā termiņā vai pirms noteiktā termiņa. To var vienkārši izdarīt savā tuvākajā bankas filiālē vai arī izmantojot internetbanku.

Klientu ērtībām aizdevēja konti atvērti vairākās bankās – Swedbank, SEB banka un Citadele. Ātrais aizdevums šo banku klientiem pieejams visātrāk. Taču, ja esi citas bankas klients, arī tad ir pieejams ātrais kredīts, tikai jārēķinās, ka pārskaitījums tiks veikts nedaudz lēnāk.

PĀRDOMĀTA AIZŅEMŠANĀS

Kredits365 – labs aizdevums tiem, kuri vēlas aizņemties ātri un izdevīgi – ātrie kredīti un SMS kredīti palīdzēs tad, kad nauda vajadzīga uzreiz. Ātrais kredīts pie šī aizdevēja ļaus īstenot visdažādākās ieceres, taču jāielāgo, ka kredīti internetā, tāpat kā jebkurš cits kredīts, ir nopietns solis. Noformē to tikai tad, ja zini, ka varēsi to atmaksāt.

Īstermiņa kredīti- Kredits365.lv