Interneta veikalsJa kādu laiku atpakaļ cilvēkiem bija aizspriedumi pret iepirkšanos internetā, tad uz doto brīdi tas ir pats ērtākais un viens no plašāk izmantotajiem iepirkšanās veidiem. Un kāpēc gan ne? Latvijā vien darbojas neskaitāmi interneta veikali, kas piedāvā teju visu, ko vien sirds kāro – telefonus, datorus un citu tehniku, elektroniku, sadzīves preces, sporta un tūrisma preces, mēbeles, apģērbu, pat ēdienu un ko tik vēl ne.

Salīdzināšanas portāli

Tā kā piedāvājums ir tiešām plašs, droši vien katrs ir nonācis izvēles priekšā, proti, kur tad labāk iepirkties? Šādos brīžos, kad nav skaidrības, kur iepirkties izdevīgāk, cilvēki var izmantot dažādus salīdzināšanas portālus, piem., salidzini.lv, kur noskaidrot kas, kur un cik maksā.

Piemēram, pircējs nolēmis iegādāties Apple iPhone 5, bet nezina, kur šo pirkumu būtu veikt visizdevīgāk. Tā nu, salīdzināšanas portālos atliek vien ievadīt preces nosaukumu un pircējam tiks uzrādīti pat vairāki simti interneta veikali, kas pārdot šo iPhone – uzrādot gan telefona cenu, gan piegādes izmaksas.

Piemēram, salidzini.lv piedāvā vairāk kā 500 interneta veikalu salīdzinājumu un konkrēti iPhone 5 pirkumam no visiem veikaliem kā vislabākais ir ieteikts interneta veikals 1a.lv (ko var atpazīt ar zīmi „salidzini.lv iesaka”), kur iPhone 5 pieejams par 429 latiem.

Kas interesē pircējus, iepērkoties internetā?

  • Izvēlētā interneta veikala un konkurentu cenas;
  • Pieejamo preču klāsts;
  • Piedāvātās atlaides un akcijas;
  • Datu drošība (gan personas datu, gan bankas datu/norēķinu karšu informācijas drošība);
  • Apkalpošanas kvalitāte (cik ātri tiek veikta piegāde, klientu apkalpošanas serviss);
  • Vai precei ir pieejama garantija;
  • Preču atriešanas tiesības;
  • Piegādes izmaksas.

Jebkurš interneta veikals vēlas piesaistīt pircējus ilgtermiņā. Tas vislabāk izdodas tiem interneta veikaliem, kas pastāvīgi piedāvā aktuālus jaunumus, izdevīgas cenas un atlaides. Pircēju izvēli var ietekmēt pat tāds faktors kā bezmaksas piegāde, tāpēc daudzi Latvijas interneta veikali sāk piedāvāt preču piegādi bez maksas. Piemēram, jau minētais e-veikals 1a.lv piedāvā bezmaksas preču piegādi uz DPD Paku Bodes punktiem visā Latvijā.

Interneta veikals – kas, kur un cik maksā?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *