virtuves iekārtasVIRTUVES IEKĀRTA ĒRTĀKAI ĒDIENA PAGATAVOŠANAI JŪSU MĀJĀS

Vizuālie risinājumi, speciālistu konsultācijas, mēbeles un konstrukciju ierīkošana ikvienai gaumei un vajadzībām no uzņēmuma RIPO pakalpojumu klāsta gādās par atbalstu Jūsu sapņu mājas iekārtošanā. Virtuves iekārtas vai aizkari, balkonu iestiklošana vai margas – kad būtiski celtniecības un interjera veidošanas darbi, vajadzīgais atradīsies RIPO.Iebūvētie skapji un bīdāmās durvis – organizācija un privātums ikkatrā mājā

Lai vizuāli norobežotu istabas un to konkrētas daļas, plaši izmantots risinājums mūsdienās ir bīdāmās durvis. To dažādie tipi atļauj tās pielietot visa veida platību nepieciešamībām. Bīdāmās durvis var izmantot gan garderobes un istabu nišu,  kā arī pašu telpu norobežošanai. Kā starptelpu durvis labi kalpos gan bīdāmās durvis, gan arī veramās eņģu durvis.

Telpas ekonomijai labi izmantojami dažādākā veida iebūvētie skapji. Šādi iebūvētie skapji spēj ieņemt gan  visu sienu, gan neievērojamu aili, ļaujot lietderīgi izmantot pat mazāko platības kvadrātmetru. Tai pat laikā iebūvētie skapji paredz dizainus saskaņā ar katra vēlmēm.

Kvalitatīvas un modernas ripo.lv – virtuves mēbeles

Ar pielāgoto ražošanas sistēmu radītās RIPO virtuves iekārtas garantēs teicamu vērtību un fleksibilitāti. Proti, katra pasūtītāja vajadzībām būs pieejamas ekoloģiski tīras un kvalitatīvas virtuves iekārtas taisnā ceļā no ražošanas galdiem, ievērojot uz klientu vērsto pieeju .

Tapetes un aizkari telpas saskanībai

Katrā platībā, ko nepieciešams savest kārtībā, svarīga nianse ir sienas segums un tapetes. Salona RIPO darbinieku komanda pastāvīgi seko  Eiropas un visas pasaules vizuālajām aktualitātēm, tāpēc var piedāvāt pašu inovatīvāko dizaina brendu tapetes. Piedāvājumā ir zīmējumiem bagātīgas dažādāko veidu tapetes, lai piemērotu īpašu mājīguma noskaņu katrā mājoklī.

Aizkari ir interjera dekoratīvais instruments, ar ko iespējams pilnveidot telpas harmoniju. RIPO aizkari pieejami komplektā ar pilnu pakalpojumu klāstu – ekspertu palīdzību, modelēšanu

Margas un balkonu iestiklošana – aizsargs un komforts

Ja saistoša ir patveršanās no spēcīgām vēja brāzmām un labsajūta māju vai kafejnīcu āra terasēs, teicams risinājums būs vēja margas. RIPO piedāvā izgatavot arī netradicionālas margas un to posmus sarežģītu ideju realizēšanai.

No nokrišņu un dabas stihiju tiešas ietekmes pasargās balkonu iestiklošana. Bezrāmju iestiklošana sniedz iespēju balkonu atdalīt, tai pat laikā uzturot gaišumu. Ja nav skaidrs, kāda varētu būt racionālākā konstrukcija privātajam dzīvoklim, palīdzēs RIPO speciālisti, gādājot, lai balkonu iestiklošana sagādātu privilēģijas.

Izvēlieties Latvijā veidotas mēbeles, unikālu izskatu un uzticamu kvalitāti kopā ar RIPO – vienu no nozares līderiem valstī vairākus gadus! Ienāciet un uzziniet: www.ripo.lv!

 

 

Interneta veikalā ripo.lv – virtuves mēbeles katra gaumei.